Specjalista chirurgii ogólnej, naczyniowej i angiologii. Ukończył Śląską Akademię Medyczną w 1993r. Jest pracownikiem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Starszym Asystentem Oddziału Chirurgii Ogólnej, Naczyń, Angiologii i Flebologii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach Ochojcu.

Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał na na podstawie rozprawy doktorskiej na temat: Wpływ usunięcia żyły odpiszczelowej na hemodynamikę w kończynie dolnej.

Doktor Kostecki swoim pacje...

Profesjonalista, a przede wszystkim człowiek, który przywrócił mi wiarę w lekarzy. Spokojny i opanowany, uprzejmy i miły. Nie traktuje ludzi przedmiotowo. Usuwa tylko to czego nie da się już ratować. Lekarz, któremu można zaufać, u którego bez obaw można podjąć leczenie. Pozdrawiam, i dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił.

Bardzo dobry lekarz . Godny polecenia! !!!Jestem już po pierwszym zabiegu który odbył się w Bielsku w klinice. Teraz kolejna żyłka do zrobienia i również u P.doktora. Pozdrawiam

Bardzo miły lekarz, najtańsza wizyta w Tychach (USG Doppler obu kończyn dolnych). Potwierdził moje domysły. Profesjonalnie przeprowadził badanie, wszystko wytłumaczył, zaproponował metody leczenia. Teraz pozostaje mi tylko czekać na zabieg, z mojego wyboru niestety z NFZ. Ogólnie polecam. Jedyny minus: podobno (nie tylko z mojego doświadczenia, ale również z wypowiedzi innych pacjentek) ma zawsze opóźnienie kilkunasto-,kilkudziesięciominutowe. Podsumowując jednak, dużu plus za fachowość, uprzejmość oraz cenę.

Podsumowując jednak, dużu plus za fachowość, uprzejmość oraz cenę.

leczyłam u dr Kosteckiego żylaki. Ciężko doszukać się jakiejkolwiek wady, no może poza obsunięciem w terminie wizyty, ale taki los jak się jest przyjmowanym z NFZ. Do problemu podszedł kompleksowo, nie bał się mi powiedzieć abym starała się schudnąć i dbać o dietę, w ostateczności przeprowadził zabieg, po którym nie mam komplikacji. Szczerze polecam.

Mam pełne zaufanie do dr.Jacka Kosteckiego.Uratował mi życie.Podchodzi do pacjenta z sercem i bardzo profesjonalnie pod względem wiedzy medycznej.Polecam dr.Jacka Kosteckiego każdemu znajomemu ,który ma kłopoty z chorobą naczyń.

Lekarz godny polecenia innym. W swoim nie krótkim już życiu drugi raz spotkałam takiego lekarza na swojej drodze. POLECAM !!!

Pan Kostecki zdecydowanie polecam!Właściwa diagnoza,uprzejmy.

Pan Kostecki zdecydowanie polecam!Właściwa diagnoza,uprzejmy.