Specjalista chirurgii ogólnej, naczyniowej i angiologii. Ukończył Śląską Akademię Medyczną w 1993r. Jest pracownikiem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Starszym Asystentem Oddziału Chirurgii Ogólnej, Naczyń, Angiologii i Flebologii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach Ochojcu.

Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał na na podstawie rozprawy doktorskiej na temat: Wpływ usunięcia żyły odpiszczelowej na hemodynamikę w kończynie dolnej.

Doktor Kostecki swoim pacje...

Pan Jacek Kostecki jest świetnym specjalistem! Profesjonalnie przeprowadził badanie, wszystko wytłumaczył, zaproponował metody leczenia. Teraz pozostaje mi tylko czekać na zabieg. Bardzo polecam!

Jestem pod wrażeniem. Pan doktor wysłuchał cierpliwie tego, co chciałem powiedzieć, dokładnie mnie zbadał i przekazał w przystępny sposób diagnozę. Jestem starszym człowiekiem i takie podejście jest dla mnie bardzo ważne. Bardzo dziękuję!

Z całego serca polecam dr Kosteckiego. Doktor wykazał bardzo duże zainteresowanie i zaangażowanie wobec mojego problemu. Bardzo uważnie wysłuchał i udzielił wyczerpującej odpowiedzi oraz wyjaśnienia. Szczegółowo opisał przygotowanie i przebieg zabiegu usunięcia żylaków. Sam zabieg przebiegał w komfortowej atmosferze. Po, doktor również wykazał zaangażowanie i ogromną uprzejmość. Jeszcze raz dziękuję i polecam. Warto było jechać przez pół Polski.

Bardzo dobry lekarz . Godny polecenia! !!!Jestem już po pierwszym zabiegu który odbył się w Bielsku w klinice. Teraz kolejna żyłka do zrobienia i również u P.doktora. Pozdrawiam

Profesjonalista, a przede wszystkim człowiek, który przywrócił mi wiarę w lekarzy. Spokojny i opanowany, uprzejmy i miły. Nie traktuje ludzi przedmiotowo. Usuwa tylko to czego nie da się już ratować. Lekarz, któremu można zaufać, u którego bez obaw można podjąć leczenie. Pozdrawiam, i dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił.

Lekarz godny polecenia innym. W swoim nie krótkim już życiu drugi raz spotkałam takiego lekarza na swojej drodze. POLECAM !!!

Pan Kostecki zdecydowanie polecam!Właściwa diagnoza,uprzejmy.

Pan Kostecki zdecydowanie polecam!Właściwa diagnoza,uprzejmy.

Mam pełne zaufanie do dr.Jacka Kosteckiego.Uratował mi życie.Podchodzi do pacjenta z sercem i bardzo profesjonalnie pod względem wiedzy medycznej.Polecam dr.Jacka Kosteckiego każdemu znajomemu ,który ma kłopoty z chorobą naczyń.

leczyłam u dr Kosteckiego żylaki. Ciężko doszukać się jakiejkolwiek wady, no może poza obsunięciem w terminie wizyty, ale taki los jak się jest przyjmowanym z NFZ. Do problemu podszedł kompleksowo, nie bał się mi powiedzieć abym starała się schudnąć i dbać o dietę, w ostateczności przeprowadził zabieg, po którym nie mam komplikacji. Szczerze polecam.

Bardzo miły lekarz, najtańsza wizyta w Tychach (USG Doppler obu kończyn dolnych). Potwierdził moje domysły. Profesjonalnie przeprowadził badanie, wszystko wytłumaczył, zaproponował metody leczenia. Teraz pozostaje mi tylko czekać na zabieg, z mojego wyboru niestety z NFZ. Ogólnie polecam. Jedyny minus: podobno (nie tylko z mojego doświadczenia, ale również z wypowiedzi innych pacjentek) ma zawsze opóźnienie kilkunasto-,kilkudziesięciominutowe. Podsumowując jednak, dużu plus za fachowość, uprzejmość oraz cenę.

Podsumowując jednak, dużu plus za fachowość, uprzejmość oraz cenę.