lekarz Tomasz Micorek

Chirurg ogólny

W dniu wczorajszym tj. 18.02.2015 r. byłem umówiony na wizytę z żoną w ciąży na godz. 18-ta w placówce ul. Kazimierza Wielkiego 64 Olkusz z panem Tomaszem Micorkiem. Czekaliśmy na panią z recepcji, której nie było na stanowisku pracy - o godz. 18.05 zostaliśmy skierowani do gabinetu, gdzie pan Micorek odmówił przyjęcia żony z uwagi na 5 minutowe spóźnienie. Stwierdził, że wyłączył już sprzęt i nie zamierza nas przyjąć, co skutkowało koniecznością odwołania wizyty na dzień dzisiejszy. Krótko mówiąc małomiasteczkowy lekarzyna.