lekarz Tomasz Micorek

2,5

Witam.Miałem ostatnio zabieg usunięcia żylaka jednej nogi.Bałem się tego zabiegu, zwlekałem ale ileż można to odciągać.Pan Tomasz M stwierdził że nie ma się czego bać.Niestety jak się okazało po zabiegu zostało go jeszcze drugie tyle do usunięcia na łydce .Więc pytam pana Tomasza M dlaczego go zostawił?(na wizycie kontrolnej trwającej 1 minutę) co mi odpowiedział?.Cytuje:Leżał pan na plecach i nie miałem dostępu .A co jeżeli ktoś ma tylko żylaki na łydce?...Daje do myślenia.Szczerze nie polecam pana Tomasza M.

W dniu wczorajszym tj. 18.02.2015 r. byłem umówiony na wizytę z żoną w ciąży na godz. 18-ta w placówce ul. Kazimierza Wielkiego 64 Olkusz z panem Tomaszem Micorkiem. Czekaliśmy na panią z recepcji, której nie było na stanowisku pracy - o godz. 18.05 zostaliśmy skierowani do gabinetu, gdzie pan Micorek odmówił przyjęcia żony z uwagi na 5 minutowe spóźnienie. Stwierdził, że wyłączył już sprzęt i nie zamierza nas przyjąć, co skutkowało koniecznością odwołania wizyty na dzień dzisiejszy. Krótko mówiąc małomiasteczkowy lekarzyna.