Chirurg Ogólny Olkusz

dr n. med. Jarosław Kozera

Chirurg ogólny, Proktolog

al. Tysiąclecia 17
32-300 Olkusz

Profesjonalista. Lekarz bardzo konkretny, rzeczowy, bezkompromisowy. Przy tym świetny chirurg z ogromną wiedzą. Bardzo wiele Panu Doktorowi zawdzięczam. Ogromnie dziękuję!
Opinia dodana przez: Danuta

Ireneusz Maj

Olkusz

Zostałam dotkliwie pogryziona i podrapana przez kota. Po wizycie na SOR gdzie zostałam przyjęta przez "lekarza" "RZECZOWO"- ten Pan lubi to słowo bo jak się okazuje według niego jest to synonim sława chamsko- podsumowuje:
1 wywiad: brak- jedynym pytaniem było to czy kot był szczepiony. Kot nie był szczepiony więc otrzymałam skierowanie do poradni chorób zakaźnych. Po zapytaniu gdzie mam się udać usłyszałam "jak się Pani podoba to nawet ...
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

NZOZ PRO FAMILIA
Jana Kantego 28
32-300 Olkusz

Na wizyte zapisalam swoja babcie miala to byc konsultacja wraz z usg konczyn dolnych , lekarz wykonal badanie doppler ( prywatnie ) - po badaniu babcia zostala odeslana do rejestracji lekarz nie wyjasnil babci czy badanie wykazalo nieprawidlowosci - zero komunikacji ,
kiedy babcia probowala mu wyjasnic co dokladnie jej dolega nie chcial jej sluchac
-tego lekarza nie polecam nikomu kto szanuje swoje zdrowie i pieniadze .
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Sebastian Mosiej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GAL-MED
Sławkowska 4
32-300 Olkusz

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Strzelec

Chirurg ogólny, Urolog

Skwer 8
32-300 Olkusz

Jest niuprzejmy zakompleksiony ordynarny nie umie leczyć przepisuje placebo tłumaczy tylko zmiany to pan miał i będzie je miał lekarz beż specjalizacji ma wiekszą wiedzę od niego nie polecam nikomu.
Opinia dodana przez: morus

lekarz Wojciech Belica

NZOZ Okusz Nowy Szpital
ul.1000 lecia 13
32-300 Olkusz

Jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy,dla którego pacjent jest najważniejszy. Tylko dzięki niemu mogłam rozpocząć dalsze leczenie.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Tomasz Gwiazda

Poradnia preluksacyjna
al. 1000-lecia 13A
32-300 Olkusz

Jestem Pana pacjentem z SOR Żeromskiego z dn.07.05.2018. Konuzja palucha nl. Całe moje szczęście, ze to nie było złamanie . . .Rzeczowo, krótko i na temat - taka diagnoza i przepisane leki, to jak widać Pana dewiza, a rezultat wyśmienity i do tego zgodny z rokowaniem idealnie. z uznaniem dla Pana profesjonalizmu, pozdrawiam, życząc dalszych sukcesów. Artur W.

lekarz Tomasz Nitoń

Szpital Powiatowy
aleja 1000-lecia 13
32-300 Olkusz

Cieszę się że trafiłem do tego lekarza, dobry fachowiec, z mało spotykaną troską podchodzi do pacjentów, polecam

lekarz Norbert Kubański

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Orzeszkowej 14/6
32-300 Olkusz

Konował, taki z niego onkolog że pożal się boże. Nie polecam. Dzięki Panu Kubańskiemu moja mama ma przerzuty na kości.
Opinia dodana przez: Ja

lekarz Tomasz Micorek

Szpital Powiatowy
aleja 1000-lecia 13
32-300 Olkusz

W dniu wczorajszym tj. 18.02.2015 r. byłem umówiony na wizytę z żoną w ciąży na godz. 18-ta w placówce ul. Kazimierza Wielkiego 64 Olkusz z panem Tomaszem Micorkiem. Czekaliśmy na panią z recepcji, której nie było na stanowisku pracy - o godz. 18.05 zostaliśmy skierowani do gabinetu, gdzie pan Micorek odmówił przyjęcia żony z uwagi na 5 minutowe spóźnienie. Stwierdził, że wyłączył już sprzęt i nie zamierza nas przyjąć, co ...
Opinia dodana przez: Tomasz

Chirurdzy ogólni w mieście Olkusz