dr n. med. Joanna Zappa-Gawłowska

Chirurg stomatolog

Super stomatolog. Serdecznie polecam:) Bardzo miła i kompetentna kobieta, w przeciwieństwie do wielu Olkuskich stomatologów. Odziedziczyła talent po mamie, która również jest genialnym stomatologiem:)

Dzis Ta Pani Doktor pozwoliła mi uwierzyc ze dentysta to tez człowiek . Mialam ochote Panią uściskać !!! POLECAM W 100% WIZYTA U TEJ PANI TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ:)

Niesamowita lekarka! Podchodzi do wszystkich pacjentow niezaleznie od wieku jak do dzieci. Leczymy sie cala rodzina, a moje dzieci odkad pierwszy raz u niej usiadly na fotelu nie chca slyszec o innym dentyscie. Bardzo mila, delikatna i wesola.Polecam.

pOLECAM. LEKARZ W PEŁNI PROFESJONALNY. Nic nie boli nawet przy nakłuciu znieczulenia. Dokładnie opisuje pacjentowi wszystko co wie na temat jego stanu uzębienia, a wyrywa zęby geniealnie, bez bólu i nerwów. Znalazłam nowego dentystę na 100 % , choc moja pierwsza wizyta w tym gabinecia była czysto przypadkowa . Zaufałam opiniom innych i się nie zawiodłam.

Już dawno temu Asia przejawiała zainteresowania w temacie.. z racji pokoleniowej jak też swoich zdolności i zamiłowań. Może gdyby życie potoczyło się inaczej nie musiałbym dorabiać innej pani stomatolog :) SUPER! Jestem na tak!

Polecam,P.Doktor jest świetnym specjalistą, wie co robi ,nie boi się , Nic nie boli jak coś robi, pacjent z gabinetu wychodzi uśmiechnięty