Ortodonta Gdynia

I Armii WP 15a
81-383 Gdynia

Polecam ! wszystko super !naprawde warto odwiedzic tego ortodonte, wszystko zrobi w jak najwiekszym porządku .

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Nosiłem aparat prawie 3 lata, ale tak długi czas był spowodowany moimi przerwami kilkumiesięcznymi w wizytach. Po zdjęciu aparatu efekt znakomity i wielka ulga. Wizyty niezbyt drogie, atmosfera dobra. Jeśli chodzi o usługi stomatologiczne to już jest ekstra klasa, wiem bo leczyłem zęby już u wielu lekarzy. Polecam.

Biała 2
81-114 Gdynia

Korzystam od lat dobry fachowiec walczy z zębami do upadłego,ceny przystępne.111111111111111111111111111

Gdynia

BARDZO SYMPATYCZNA PANI DOKTOR.JEST PROFESJONALISTA W SWOJEJ SPECJALIZACJI.JESTESMY BARDZO ZADOWOLENI Z JEJ LECZENIA,A DODAM,ZE NIE BYLO TO LATWE LECZENIE.Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGE POLECIC.

Maszopów 2
81-574 Gdynia

Przez ta kobiete opadly mi dziasla. Kazala mi przez 8 lat nosic aparat, ktory uszkodzil nieodwracalanie moje szkliwko, zgryz oraz dziasla. Po zdjeciu aparatu, Pani doktor nakazala mi uzywac wkladek, ktore przy sciaganiu wyrywaly mi czesci dziasel. Na pytanie czy to normalne, ze dziasla tak krwawia, uzyskalam odpowiedz iz w ten sposob prstuja mi sie korzenie. Teraz operacja przezszczepu dziasel bedzie mnie kosztowac kilkadziesiat tysiecy, a moja obecna pani dentystka, mowi ze sprawa nadaje sie do prokuratury. Zdecydowanie odradzam !!!

Wrocławska 54/pok.72
81-553 Gdynia

jest ordynarna, córce mojej nie pomogła, źle dobrała aparat ortodontyczny. Nie zna się na zdjęciach panoramicznych. Nie zauważyła zalążków ósemek u mojej wówczas 8-letniej córki. Teraz mamy kłopot z ósemkami i cierpi przez kardynalny błąd niekompetentnej pani ortodontki. Aparat nie pomógł, jeszcze bardziej zaszkodził. Nie polecam tej Pani i omijajcie ten gabinet szerokim łukiem. Kto tej Pani dał dyplom lekarski!!! To wstyd dla całej polskiej medycyny. Nigdy więcej takich lekarzy!!!!!

Prywatny Gabinet Lekarski
skwer Kościuszki 13a lok. 12