ortopeda w okolicach pasłęk

Ortopeda Elbląg lekarz Gniewosław Zieliński

lekarz Gniewosław Zieliński

Ortopeda

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
Elbląg

Leczymy się u Doktora całą rodziną. Nikt nie mógł mi pomóc a Pan Doktor przy pierwszej wizycie dokonał trafnej diagnozy. Widać, że ma doświadczenie i wiedzę. Jest bardzo kontaktowy i czuje się, że zależy Mu na zdrowiu pacjentów.
Bardzo dziękujemy za pomoc.

Opinia dodana przez: Pcjentka z rodziną

lekarz Mirosław Kamiński

Elbląg

Człowiek cierpliwy, pełen zrozumienia, łagodny, życzliwy.

Człowiek cierpliwy, pełen zrozumienia, łagodny, życzliwy.

lekarz Andrzej Walczyński

None
Moniuszki 19/7
Elbląg

Po trzech latach borykania się z bólem kolana i zaliczeniu wielu wizyt u różnych ortopedów dopiero ten lekarz dał mi zlecenie na rezonans magnetyczny na podstawie którego można było ocenić stan kolana i potwierdzić konieczność wykonania artroskopii. Całkowicie profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam!

lekarz Adam Klewicki

Elbląg

Świetny wyrozumiały i uprzejmy lekarz. Doskonały specjalista. Z zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta.

lekarz Maciej Zgutka

Szpital Wojskowy

Bydgoszcz

Dobry specjalista. Cierpliwy, fachowy. Jeden z lepszych w Szczecinie. Dużo tlumaczy. Wizyty są krótkie ale konkretne.

Opinia dodana przez: Grzegorz

Cezary Kuciński

ELBLĄG ul.Żeromskiego
Elbląg

Wiecej takich lekarzy.Pelen profesjonalizm i do tego bardzo mily czlowiek. Dziekuje Panie doktorze.Dzieki Panu juz 2 lata zyje bez bolu.

Opinia dodana przez: Teresa
Ortopeda Elbląg lek. med. Michał Dąbrowski

lek. med. Michał Dąbrowski

NZOZ Nasza Przychodnia Michał Jędrzyński
Żeromskiego 2B
Elbląg

Fachowość na najwyższym poziomie, konkretne kompleksowe podejście. Miły, kompetentny. Po prostu polecam.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Tomasz Olechnowicz

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)

Dzień dobry

Dzień dobry
Panie doktorze stokrotne dziękuję za uratowanie mi stopy przed amputacją!!! Miałam skomplikowane złamanie z przemieszczeniami piszczeli i pięty, noga jak balon i granatowa, prawie nie było w niej krążenia. Operacja była dwuetapowa i bardzo skomplikowana, nikt by się tego nie podjął z takim poświęceniem, zwłaszcza u 67-letniej kobiety ze zrzeszotniałymi kośćmi. Mija piąty miesiąc od operacji i ja JUŻ CHODZĘ, co prawda o lasce ale bez większych dolegliwości bólowych. Opieka po operacji też była bardzo dobra, doktor przepisał zestaw witamin i doradził co stosować na poprawienie gęstości kości. Nie wiem co bym zrobiła bez pomocy tak życzliwego, zawsze zaangażowanego i w pełni profesjonalnego lekarza.
Polecam wszystkim leczenie u Pana Tomasza Olechnowicza.

Opinia dodana przez: Czesława

lekarz Henryk Mielczarek

Jaśminowa 3
Malbork

Super lekarz :)

Super lekarz :)
Jego podejście do pacjenta jest niesamowite, potrafi rozładować całe napięcie towarzyszące podczas wizyty. Przede wszystkim jest delikatny przy tym co robi i doskonale tłumaczy.
Chciałabym mieć taką cierpliwość do ludzi jak ten lekarz :)

Opinia dodana przez: Sylwia Janyszko

Roman Kałduński

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

Elbląg

najlepszy najlepszy polecam wszystkim z całego serca nie ma lepszego anioł dla ludzi nikt taki nie jest