Ortopeda Ruda Śląska

Ruda Śląska

Pan doktor Kopiński to świetny lekarz.Przede wszystkim bardzo kompetentny i sympatyczny-z poczuciem humoru.Cierpliwie tłumaczy i chce po prostu pomóc>Polecam!

Opinia dodana przez: mariola

Przychodnia Bracka BIELSZOWICE
Edmunda Kokota 172
Ruda Śląska

Super lekarz podejście do pacjenta miły godny polecenia o wszystko można zapytać wytłumaczy pozdrawiam

Opinia dodana przez: Ewa

Ruda Śląska

To jest naprawdę lekarz który rozumie pacjenta i traktuje pacjentów z szacunkiem z całego serca go polecam

Opinia dodana przez: Beata

Przychodnia Specjalistyczna SPZOZ
Piotra Niedurnego 50D
Ruda Śląska

Pan doktor Korecki to wspaniały lekarz ortopeda. Przede wszystkim konkretny, cierpliwie dąży do zdiagnozowania pacjenta, poświęca mu tyle czasu ile wymaga sytuacja. Jest miły i uprzejmy. Bardzo uczciwy i empatyczny. Jestem pacjentką Pana Doktora prawie dwa lata, a zawdzięczam to siostrzeńcowi, który zarejestrował mnie właśnie do Pana Doktora twierdząc, że jest najlepszy. Ufam Doktorowi, dlatego pokonuję autobusem około 220 km, aby uzyskać pomoc i poradę. Z czystym sumieniem polecam, bo niewątpliwie jest jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Małgorzata