Lekarze Osielsko

lek. dent. Roman Gliszczyński

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna ELDENT
Tapicerska 2a
86-031 Osielsko

Bardzo polecam tego lekarza. jeszcze nigdy nie czulam sie tak swobodnie i komfortowo u stomatologa tym bardziej ortodonty. Swietnie wytlumaczyl mi powody dla ktorych powinam zdecydowac sie na aparat, bez naciskania na moja decyzje. W momentach kryzysowych zawsze daje mi wsparcie i przekonuje, ze warto. osobiscie uwazam ze to swietny specjalista w swojej dziedzinie i mam do niego 100% zaufanie. powizycie zawsze czuje sie podladowana pozytywna, motywujaca energia, ktora wynika ...

lek. dent. Aldona Czajkowska

DermoDent Centrum Medyczne Czajkowscy
ul. Tuberozy 3
86-031 Osielsko

Pierwsza moja wizyta u Pani Doktor miala miejsce 7 m-cy temu w grudniu. Skomplikowany zabieg przeprowadzony bez najmniejszych problemow i bez przechodzenia na latwizne co pozwolilo uniknac leczenia kanalowego. Pani Doktor jest bardzo dokladna i nie spieszy sie byle szybciej zrobic. Dba o pacjenta, dokladnie tlumaczy zabieg, co zostalo zrobione. Pierwszy stomatolog ktory sieszy sie moim pelnym zaufaniem wypracowanym na 7 zebach.
Opinia dodana przez: Michal

lekarz Anna Szaflarska-Popławska

Alergolog, Gastrolog

ul. Słoneczna 7
86-031 Osielsko

Bardzo wspaniała Pani Profesor, super podejście do pacjenta i jego rodziny. Jednym słowem takich lekarzy jest naprawdę mało. Dziękuję
Opinia dodana przez: Genowefa

lekarz Jacek Fabisiak

ulica Orzechowa 12
86-031 Osielsko

Super lekarz kompetentny poświęca czas pacjentowi . Potrafi w czasie rozmowy przeprowadzić rozpoznanie. Znakomite umiejętności i wzbudza zaufanie. Fachowiec wysokiej klasy.Przyjemny miły w kontakcie . Polecam go wszystkim potrzebującym. Dziękuję za jego opiekę.

lekarz Paweł Jarmocik

ulica Jarzębinowa 1
86-031 Osielsko

Wspaniały,kompetentny i niebywale empatyczny lekarz.Polecam każdemu z całego serca.Trafilam.do Pana Doktora z perforacją jelita .Natychmiast zdiagnozował i przeprowadził operację.Wszystko cierpliwie tłumaczy.Żeby być dobrym lekarzem najpierw trzeba być dobrym człowiekiem.Ten Doktor to anioł.Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Ewa

dr hab. n. med. Stanisław Molski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ESKULAP Ewa Molska, Stanisław Molski Spółka Jawna w Bydgoszczy
86-031 Osielsko

Dla syna szukałam w internecie chirurga naczyniowego,przeczytałam wszystkie opinie i takim sposobem trafiliśmy do prof. Molskiego,żadna z pozytywnych opini nie kłamie bardzo polecam prof.Molskiego.
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Teresa Rusicka-Piekarz

Kardiolog

86-031 Osielsko

Dobry specjalista godny zaufania leczę się 15 lat i żyję dzięki Pani doktor. Lekarz, który uratował mi życie, gdzie inni położyli na mnie krzyżyk. Lekarz ten jest z powołania
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Maciej Dębczyński

ulica Poprzeczna 3 A
86-031 Osielsko

Lekarz godny zaufania. Nie olewa pacjenta tylko dokładnie analizuje co moze być przyczyną. Ja jestem z zadowolona.

lekarz Ewa Listopadzka

Jaśminowa 4
86-031 Osielsko

Jestem bardzo zadowolona z pani dr, zawsze celnie trafia w chorobę, ma dla nas czas, KOMPETENCJA moi państwo ! Jeszcze się nie zawiodłam a leczymy się już wiele lat.
Opinia dodana przez: Wioola

dr n. med. Paweł Molski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

86-031 Osielsko

Rehabilitacja taka że koszty ogromne, same zabiegi żadnych ćwiczeń z pacjentem, jeszcze doktor mnie sztura i lekko popycha żebym szybciej szedł (powiedział śmiało), a ja z mamą i babcią o kulach ledwo trzymający się na nogach, ot cała rehabilitacja, odradzam , omijać szerokim łukiem! ( same zabiegi nie dają absolutnie nic, trzeba mieć pojęcie jak zająć się pacjentem i włożyć wiele sił i pracy w ćwiczenia, moja fizjoterapeutka postawiła mnie ...
Opinia dodana przez: Profesor
przyszłam na zwykłą wizytę kontrolną, a noszę okulary od 13 lat więc wiem jak okulista powinien badać pacjenta. Zostałam potraktowana przedmiotowo! Dobranie szkiełek trwało może z minutę!!! A zwykłe zrosty charakterystyczne dla krótkowidza (co wyjaśnił mi dopiero kolejny lekarz do którego cała w strachu poszłam wystraszona skonsultować przypuszczalną diagnozę dr Kropińskiej) oceniła jako początki zaćmy! Mówią o tym - "spaczenie zawodowe". Cóż każdy może się pomylić.. Jednak pacjenta nie powinno ...

lekarz Małgorzata Puchała

86-031 Osielsko

Odradzam wszystkim wizyt prywatnych u tej Pani. Pierwsze co od razu po wejściu do gabinetu to pytanie "kto takie badanie zlecił..." To przepraszam bardzo.. Czy idąc prywatnie na badanie usg trzeba mieć skierowanie jeżeli chce się mieć wykonane badanie USG? Absurd w recepcji nic o tym nie wspominali. Ogólnie nie jest to miły człowiek, nie jest pomocna, nie ma podejścia do pacjenta, Nie polecam.
Opinia dodana przez: Profesor

dr Anna Bieńkowska