Lekarze Rogoźno

dr n. med. Katarzyna Grewling-Szmit

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
os.Przemysława 3/2
Rogoźno

Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną, konkretną, nie stwarzającą sztucznego dystansu na linii lekarz-pacjent. Z pełnym przekonaniem piszę te słowa, ponieważ do tej pory - mimo,że mam już dwoje dzieci - nie było mi dane spotkać ginekologa, którego mogłabym z czystym sumieniem polecić innej kobiecie. Do Pani Grewling-Szmit trafiłam z ciążą, która od początku źle się rozwijała. Mimo, że diagnoza była dla mnie bardzo przykra (puste jajo ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Anna Kolasińska

64-610 Rogoźno

Najlepszy lekarz jakiego znam. Kontakt z pacjentem super oprócz dachowego podejścia jest człowiekiem można z nią pogadać o wszystkim w 100% najlepszy lekarz i czlowiek
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Przemysław Czypek

Neurolog

64-610 Rogoźno

Dr.Przemyslaw Czypek to Neurolog .Profesjonalny Lekarz .Znający się dobrze ,Profesjonalnie na leczeniu w swojej dziedzinie.Jest Miły..Wysycha.Porozmawia.Doradzi.Profesjonalnie postawi diagnozę Skutecznie dobiera leki Mnie leczy od kilku dobrych lat .A trochę ich mam..I nadal żyje!!!W sumie jest dobry Tak czy Inaczej w\w Doktora POLECAM!!! Wojtek.

dr n. med. Janusz Korytowski

Laryngolog

Nowa 1
64-210 Rogoźno

Lekarz z powołania i na pewno z przeogromną wiedzą :). Serdecznie polecam. Jedyny mankament to że we Wrześni nie przyjmuje popołudniu i trzeba cały czas brać wolne z pracy :/ (pracuję w poznaniu)
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Kinga Olek-Becla

64-610 Rogoźno

polecam wizyty u tego stomatologa poniewaz mi wyleczyła w miare zęby i dosyc dobrze tez wyrywa ja nieczułam bólu wogóle i ładnie mi sie goiło,chodze tez z trzyletnim synkiem który wogóle sie nieboi tam chodzic bo panie sa naprawde miłe i maja podejscie nawet do takich malych dzieciaczków

lekarz Olga Michalska-Sałata

Boguniewska 2/6
64-610 Rogoźno

Polecam P. Dr.Olgę z całego serca.bardzo zajmuje się pacjentami i nie ma wybrańców do każdego podchodzi profesjonalne z empatią. Wszystko wytłumaczy na spokojnie udzili każdej porady, zasugeruje co jest dobre dla pacjenta (pacjentów) oby więcej takich lekarzy doświadczonych i z powołaniem.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Ryszard Signetzki

Przychodnia Zespołu Lekarzy Rodzinnych s.c. "Zdrowie Rodziny"
II Armii Wojska Polskiego 4a
64-610 Rogoźno

Zdecydowanie polecam Pana Doktora.Bardzo kompetentny lekarz mam do niego zaufanie.Pomimo że nie jestem z jego rejonu(jestem z Budzynia)zostałam przyjęta i bardzo fachowo załatwiona. Muszę stwierdzić że do tej pory nie byłam tak dokładnie przebadana jak przez Pana Doktora(a byłam już u wielu ginekologów)Ludzie bądźcie zadowoleni że macie takiego lekarza!!!Bardzo miła Pani pielęgniarka.
nie polecam od lat lecze zęby po wizytach u tej niby pani stomatolog jedyne co było ok to wyrwanie zęba dziś jestem narażona na kosmiczne koszty po leczeniu zębów u niej... straciłam jedynkę z przodu która mi leczyła musiałam wstawić koronke na 1500zl... nie wspomne o reszcie... juz sie nie nadaje niech odejdzie na emeryture.

lekarz Piotr Stachowiak

Dermatolog

64-610 Rogoźno

Pan doktor wyleczył mojego syna z bardzo trudnego trądziku trwało to ponad rok, ale syn nie ma nawet blizn a stan był naprawdę bardzo zły. Leczenie maściami robionymi a nie tymi dostępnymi w aptece co spowodowało, że koszty leczenia były znacznie niższe niż wcześniej. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Mirosław Żukowski

64-610 Rogoźno

Trzymajcie się z daleka! Przez tego dziadka straciłem zdrowego zęba. Beznadziejne podejście, beznadziejny sprzęt, beznadziejny lekarz. Poszedłem z bólem zęba, przewiercił mi go na wylot, ząb miał dwa kanały, a on wwiercił się w środek pomiędzy nimi. Na rentgenie u innego dentysty okazało się, że stan zapalny miałem w zębie obok, a ten, który musiałem przez Żukowskiego wyrwać, był zdrowy. Niech się cieszy, że nie pozwałem go do sądu. Wszystkim ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Tomasz Rogacki

Kościuszki 61 A
64-610 Rogoźno

Nie polecam tego lekarza. Nie potrafi leczyć, jak nie wie co dziecku dolega to mówi,że ma zapalenie ucha, i zapisuje antybiotyk przeciwwirusowy, a to nic nie pomaga.

lekarz Zbigniew Januszewski

Internista, Reumatolog

Krótka 6/1

lek. dent. Agnieszka Pakosz-Majewska

NZOZ "ARTMED" Filia w Rogoźnie
plac Powstańców Wlkp. 12.

lek. dent. Alina Migas-Korybalska

Kościuszki 37/6