lekarz Olga Michalska-Sałata

Polecam Panią Doktor z całego serca. Lekarz empatyczny, fachowy. Leczy kompleksowo. Wizyta przebiegła spokojnie, bez pośpiechu, wszystko wytłumaczone fachowo. Oby więcej takich lekarzy.

Mogę śmiało polecić tego lekarza. Wszystko wyjaśnione fachowo i spokojnie. Dodatkowym plusem jest uprzejmość i miłe podejście do pacjenta.

Wspaniały fachowiec!!! Podchodzi do pacjenta globalnie, a nie skupia się na jednym problemie. Zdecydowanie polecam

UWAGA!!!!!!!!!!!! NEGATYWNE OPINIE O TEJ pani doktor SĄ USUWANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!