Rtg W Okolicach Ostrów Lubelski

lekarz Marek Gogacz

Ginekolog położnik, RTG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " AB OVO " Centrum Zdrowia Rodziny Sp. z o. o.
ulica Bociania 6
20-542 Lublin

Pan doktor prowadzi moją ciąże na przełomie 5 lat prowadził ciąże moich znajomych i rodziny nie wyobrażam sobie innego lekarza

dr n. med. Krzysztof Kamiński

Fabryczna 5c
Lublin

Pan doktor jest to doskonały lekarz który rozumie potrzeby chorych kobiet. potrafi pomóc nie tylko lekami ale troską, dobrym słowem pocieszeniem. zawsze ma bardzo dużo pacjentek ale je pamieta, mnie zawsze podtrzymuje na duchu w mojej chorobie.

lekarz Małgorzata Haberek

Chodźki 3 lok. 2

bardzo kompetentna a przy tym przesympatyczna

bardzo kompetentna a przy tym przesympatyczna

lekarz Wojciech Gąsior

Sanitas
Górnicza 3
Łęczna

doktor Gąsior czuwał nade mną w trakcie mojej ciąży. W 3 miesiącu wystapiło u mnie krwawienie, wiec zaniepokojona umówiłam się na wizyte jak najszybciej – doktor zlecił dodatkowe usg żeby zobaczyc, czy z szyjką macicy i innymi parametrami jest wszystko ok. Dostałam leki i zalecenia, żeby wypoczywać, bo plamienie okazało się niegroźne. Ogólnie na wizytach doktor potrafił mnie uspokoić, choć skłonności do paniki i często denerwowałam się wszelkimi objawami. Polecam kobietom, które chcą mieć fachową opiekę i wszystko pod kontrolą w ciązy. W Ab Ovo jakość sprzętu medycznego jest wysoka i że wiele badań mogłam zrobić na miejscu, co zachęciło mnie do wyboru tej kliniki.

Opinia dodana przez: kinga

lekarz Marek Koczkodaj

Radiolog, RTG

Porzeczkowa 5a
21-300 Radzyń Podlaski

Świetny lekarz, kompetentny, uprzejmy. Polecam!

Świetny lekarz, kompetentny, uprzejmy. Polecam!

lekarz Tomasz Janczarek

Chrobrego 15
Lublin

Lekarz budzący zaufanie, w sposób dyskretny wykonuje badanie usg. Wszystko wyjaśnia nawet jakie będzie odczucie w czasie badania, nawet gdy to będzie bardzo nie komfortowe. Rozładowuje stres jaki przechodzi pacjentka w czasie wizyty.

dr n. med. Janusz Goldiszewicz

Popiełuszki 20
Lublin

Byłam dziś na wizycie u doktora po raz pierwszy,poleciła mi go znajoma.Na chwilę obecną moja opinia jest pozytywna.

lekarz Ewa Jagniątkowska

Hempla 5
Lublin

Nie narzekam. Szukalam lekarza kompetentnego i znalazlam. Godna polecenia!!

Nie narzekam. Szukalam lekarza kompetentnego i znalazlam. Godna polecenia!!

lekarz Ryszard Koźlakowski

ulica Jutrzenki 10/4 A