lekarz Katarzyna Małgorzata Kot-Bakiera

1,6
1,4

Katasrofa. ,,dr.pomyłka“ dla pani,,dr“ jesteś intruzem przeszkadzajacym w nic nie robieniu i przegladaniu plotek na necie a nie pacjentem.

Dramat, dałabym pół gwiazdki lub zero gdyby się dało, bardzo nieuprzejma osoba, pełna uprzedzeń, ocenia pacjenta na oko i sprawia wrażenie znudzonej swoją pracą

Nie polecam, brak jakichkolwiek kompetencji, niechętnie bada pacjenta, przepisuje każdemu podobne leki, które sobie akurat upodoba. Za każdym razem jak u niej byłem lub ktoś z rodziny stawiała błędne diagnozy.

Pani doktor miła, rozmowna, kontaktowa, słuchająca pacjenta, kompetentna, nie mam zastrzeżeń i z przyjemnoscią chodzę do niej na wizytę.

Przyszłam do Pani doktor (jeśli można ją tak)nazwać z biegunka to stwierdziła że kłamie ( bo nie wyglądam na człowieka z biegunka oczywiście stwierdzone było to bez żadnego badania brzucha czy czego kolwiek pani nie chciała nawet mnie słuchać) aby uzyskać usprawiedliwienie i stwierdziła że muszę pić cole i napewno to pomoże. Jest opryskliwa spóźnia się i robi wielką łaskę ludziom że ich przyjmuje.

Poszłam do pani doktor z bólem gardła, niewielkim katarem i kaszlem oraz ostrym bólem ucha. Pani doktor nie zajrzała do gardła, bez patrzenia w ucho stwierdziła, że boli bo muszę czyścić nos. Do ucha zajrzała tylko dlatego, że mówiłam jak mnie boli i że wiem że to zapalenie bo wiele razy miałam w życiu i znam to nieprzyjemne uczucie. Podczas badania zapytała czy na pewno mnie boli bo ona nic nie widzi (a ból był taki, że wyrwał mnie ze snu w nocy). Mimo, że nic u mnie nie znalazła to zapisała jakiś dziwny antybiotyk. Później szukałam pomocy prywatnie u laryngologa i on potwierdził zapalenie ucha. Pani doktor jest bardzo arogancka i patrzy na ludzi z góry, nawet nie raczy odpowiedzieć na "do widzenia". Polecam omijać z daleka bo szkoda czasu i zdrowia.

Niemiła, niesympatyczna, patrząca z góry. W trakcie wizyty nie patrzy na pacjenta tylko w komputer. Nawet nie zajrzy do bolącego gardła, nie mówiąc już o osłuchaniu płuc. Odnosi się wrażanie, że pani dr nie słucha co się do niej mówi. Na objaw, że kogoś coś boli odpowiada "Mnie też boli, wielu ludzi boli" i odsyła.

Nie polecam. Pani nawet nie wstała z fotela aby zbadać pacjenta. Widać ze Pani nie lubi swojej pracy

Nie polecam, nieprzyjemna, diagnozę stawia bez badania pacjenta, przychodzi spóźniona, pracuje za karę

Stanowczo nie polecam. Opryskliwa i niesympatyczna, nigdy więcej nie zawitam u tej pani, choćbym miała zejść z tego świata!!!!