Stomatolog Kościerzyna

Staszica 9
Kościerzyna

Od początku praktyki lekarskiej korzystam z kompetencji dentystycznej pana Macieja. Jestem, podobnie jak moja najbliższa rodzina baaaardzo zadowolony. Nic dodać, nic ująć. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Jack

NZOZ "PIELĘGNIARKI" MONIKA MARTWICKA
Marii Skłodowskiej-Curie 7
Kościerzyna

Calkowicie zgadzam sie z wypowiedzia Pani wyzej :)Najlepszy stomatolog w miescie:)Polecam wszystkim:)

Opinia dodana przez: Gosia

ul. Rzemieślnicza 12
Kościerzyna

Bardzo delikatna i miła doktor, a przy tym kompetentna. Bardzo polecam. Pomogła mojemu dziecku w sobotę ,kiedy nikt nie chciał nas przyjąć

ulica Staszica 8A/4
Kościerzyna

Miałem " przymusowy" kontakt z Panem doktorem z powodu niespodziewanej konieczności usunięcia ósemki. Odwiedziłem 4 gabinety dentystyczne i nikt nie podjął się wykonania tej ciężkiej pracy. W jednym z tych gabinetów polecono mi doktora Kaczmarka, który na moją prośbę specjalnie pofatygował się do gabinetu i wykonał zabieg w taki sposób, że mogę o tym mówić w samych superlatywach.
Wszystko zostało mi wcześniej wcześniej dokładnie wytłumaczone w sposób bardzo sympatyczny i rzeczowy. Po zabiegu nie było żadnych komplikacji , jedynie pozostała wdzięczność pacjenta.

Opinia dodana przez: Tadeusz

Rynek 14
Kościerzyna

Pani doktor przyjęla mnie z bolącym zębem prawie w nocy!!!! Po paru nieprzespanych dniach w końcu mogę normalnie funkcjonować polecam!!!!

Opinia dodana przez: Gosia

ul. Rzemieślnicza 12
Kościerzyna

Najcudownisza Pani stomatolog!!! Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta, delikatnością. Cudowna! Polecam z całego serca!

Opinia dodana przez: Edyta

Drogowców 21a
Kościerzyna

Jest lekarzem godnym polecenia,jestem zadowolona z wizyty,bardzo miłe podeście do pacenta .Dobrze wytłumaczy,można doskonale zrozumieć,zęby dobrze zrobione ,są równe bez zgrubień nie przeszkadzają przy posiłkach,polecam wszystkim,którzy mnie poproszą.

Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Irena Kolińska

Ortodonta, Stomatolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7
Kościerzyna

Byliśmy z córka umówieni na 17 ,po chwili wyszła z gabinetu i jak żona sie upomniała ze ma wizytę prywatną na tą właśnie godzinę to nas zaczęła ubliżać że mam wyjść i czekać na swoją kolejkę ,czekaliśmy dwie godziny aż z łaski swojej nas przyjęła .Skasowała 100 zł ,żadnej higieny w ogóle nie myje rąk i powiedziała jeszcze do mojej córki ze z takimi ''zębiskami'' nikt inny by jej nie przyjął .Żona zabrała wszystkie badania córki i przenieśliśmy się do innego lekarza za 60 zł ,miły CZYSTY, kulturalny i PUNKTUALNY w żadnym wypadku nie polecam pani Kolińskiej !

Opinia dodana przez: MIREK

Mickiewicza 28A