Stomatolog Niepołomice

32-005 Niepołomice

Polecam serdecznie.Pani stomatolog systematycznie ratuje moje zęby i czy prywatnie czy na kasę chorych nie ma znaczenia,bez bólu,miło i uprzejmie za każdym razem.Co najważniejsze precyzja i dokładność jakiej nie spotkałam nigdzie indziej.

ul. Akacjowa 24
32-005 Niepołomice

Super stomatolog opinia na 5 wszystkie zabiegi bezbolesne polecam serdecznie chociaż każdą wizytę przezywam bo trochę cykoze

Opinia dodana przez: zbyszek

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Tarczałowicz-Skalska
Grzybowa 1
32-005 Niepołomice

Super dentystka. Nic dodać nic ująć.
U Pani Doktor leczę się już sześć lat razem z całą moją rodziną i nigdy nie miałam najmniejszych problemów z leczonymi przez Nią zębami.

Super dentystka. Nic dodać nic ująć.

lek. med Krystyna Skalska spec. chorób dziecięcych
Sikorskiego 23
32-005 Niepołomice

Bardzo dobry specjalista, sumienny i miły , zabieg ze znieczuleniem bezbolesny. Dobry kontakt z pacjentem. Nie drogo , polecam.

Opinia dodana przez: Paulina

Rynek 21
32-005 Niepołomice

Nie polecam!!!!!!!!!!!! Wszystkie zęby po 2 miesiącach albo i krócej nadawały się do ponownego leczenie albo się kruszyly :/ zębów nie wyrywa, nie leczy kanalowo.... 1/10 !!!!!!

Rynek 21

32-005 Niepołomice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Niepołomickie Centrum Medyczne w Niepołomicach
ulica Korczaka 1

lek. dent. Paweł Pałka