Stomatolog W Okolicach Nowe Warpno

lek. dent. Grzegorz Radek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Tomaszewski
ulica Brązowa 8
Szczecin

Najlepszy z najlepszych , kompetentny , spokojny, dokładny , zawsze wszystko tłumaczy i ma czas dla każdego pacjenta. Polecam każdemu ...

Opinia dodana przez: Beata M.

lek. dent. Dorota Knasiak

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
Mazurska 16
Szczecin

Bardzo kompetentna pani Doktor, cierpliwa, uprzejma, ma niezwykle ludzkie podejście do pacjenta. Godna polecenia.

Opinia dodana przez: Loletta

dr n. med. Marta Gałęska

Protetyk, Stomatolog

UNI-MED
ul. Wielkopolska 24/3
Szczecin

Właśnie zrobiłam u Pani doktor korony na dwie jedynki. CUDO :-))) kolor, kształt rewelacja! Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Bartłomiej Suchorski

Dentus
ul. Mickiewicza 116/1
Szczecin

Znakomity fachowiec. Zabieg przeprowadzony bardzo dokładnie i profesjonalnie. Sprzęt nowy. Atmosfera w gabinecie miła. Asystentki doktora miłe i uprzejme. Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Jestem zadowolony. Zarówno gabinet jak i lekarze dentyści spełnili moje oczekiwania. Polecam

Opinia dodana przez: K. Zieliński

Jerzy Dziel

Ku Słońcu 23/24
Szczecin

Do pana Jurka trafiłam już jako dziecko, po 5 nieudanych wizytach u innych stomatologów znalazłam prawdziwego, godnego polecenia specjalistę. Jak słyszę od innych ludzi o bólu, komplikacjach jakiś problemach brzmi to dla mnie jak jakaś abstrakcja. Namówiłam już całą rodzinę i część znajomych na zmianę stomatologa a teraz dziękują mi za to ;)

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Joanna Szajnar

Ortodonta, Stomatolog

Ars Dentica
al.Piastów 28a
Szczecin

Trudno spotkać lekarzy o tak ogromnej wiedzy, kompetencjach i poświęceniu dla pacjenta. Pani dr Joanna Szajnar to osobowość w gabinecie i poza nim. Wielka kultura, wiedza i skromność mogą zaszokować wielu. Udzielona pomoc jest w wydaniu Pani Doktor najwyższej próby.

Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Jadwiga Zbroja-Ilcewicz

Dar-Dent Specjalistyczny Gabinet Dentystyczy
ul. Łubinowa 85
Szczecin

Polecam, polecam polecam. Kompetencja, dokładność, a przede wszystkim wspaniałe i dobre serce. Pobyt w gabinecie to sama przyjemność.

Opinia dodana przez: Zbigniew

dr n. med. Jan Markowicz

Protetyk, Stomatolog

m-dental
Koralowa, 98, 5
Szczecin

Pan dr nauk med. Jan Markowicz to profesjonalista na najwyższym poziomie. Implanty spod jego ręki to dla mnie sama radość. Pasjonat, precyzyjny w działaniu, dba o bezbolesność zabiegów, dbały o detale, w gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. Gabinet jest nowy i zawsze idealnie czysty. Ceny ma przystępne. Pan doktor zgodnie ze sztuką i etyką lekarską przygotowuje kilka projektów leczenia. W trakcie wspólnej analizy można wybrać ten projekt, który nas satysfakcjonuje uwzględniając nasze możliwości finansowe. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, zawsze ma czas. Od pięciu lat jestem pacjentką pana doktora i gorąco polecam jego opiekę.

Opinia dodana przez: Joanna

Miłosz Sierant

Dent-Mar
5-go Lipca 11/1
Szczecin

Cierpliwy i b. wyrozumiały Doskonały lekarz Leczenie profesjonalne bez bólu i stresu Dokładnie tłumaczy, pacjent czuje że Pan dr chce pomóc Nawet dzieci chętnie wchodzą do gabinetu Kultura osobista na najwyższym poziomie 5/5 to za mało

Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Ewa Ignaczak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

NZOS Centrum Stomatologii ESKULAP
Okrzei 1a/2
Szczecin

Ciepło, sympatycznie i bezboleśnie. Można zapomnieć, że jest się u stomatologa :)