Stomatolog Olecko

lek. dent. Andrzej Bubrowski

Prywatny Gabinet Lekarski
pl. Wolności 13 a
Olecko

Gabinet jak i profesjonalizm Pana doktora Bubrowskiego moze byc przykladem praktyki lekarskiej w naszym miescie. Lekarz rzeczowy, dotrzymujacy terminow, indywidualne podejscie do pacjenta, nie "rozprawia" w trakcie pracy o pogodzie i swoich sprawach z personelem pomocniczym, skupiony na pacjencie. Czysty gabinet, nienaganny uniform lekarski.
Polecam szczerze, gdyz lekarz ten przywrocil moja wiare w mozliwe bezbolowe i niekrepujace leczenie, za ktore jestem Panu doktorowi - bardzo wdzieczna.

Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Zbigniew Piotrowski

Chirurg stomatolog

None
Spacerowa 6
Olecko

Leczyłam u niego zęby wyrywałam i robiłam koronkę w każdym przypadku profesjonalne podejście wie jak za co się zabrać robi konkretnie i na długo jestem bardzo zadowolona polecam

lekarz Leszek Stypułkowski

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki
ul. 11-go Listopada 23
Olecko

Miły lekarz, dobry fachowiec. MA ODPOWIEDNIE PODEJŚCIE DO PACJENTÓW W RÓŻNYM WIEKU ( RÓWNIEŻ DZIECI) Polecam!