Stomatolog Skawina

Wolny termin: 24 Lis o 15:00. Sprawdź inny. # 2

lek. stom. Grzegorz Babrzyński

Sadowa 50
Skawina

Doskonały lekarz, profesjonalista w każdym calu. Do tego miły i uprzejmy. Polecam każdemu, kto pyta mnie o radę :-)

lek. dent. Maciej Stanuszek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Proper Dent
ul. Krakowska 19A
Skawina

Doskonały specjalista z niespotykanym wręcz podejściem do pacjenta. Dr. Maciej to przede wszystkim lekarz z pasją, ogromną wiedzą i doświadczeniem. Widać, że czerpie niezwykłą satysfakcję z wykonywanej pracy, co daje pacjentowi niesamowity komfort przy każdej wizycie. Z wielkim zaangażowaniem planuje i szczegółowo objaśnia, na czym polega zabieg i proces leczenia. Przywiązuje ogromną wagę do każdego szczegółu. To przykład lekarza, dla którego zdecydowanie liczy się jakość wykonanej pracy, a higiena, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjenta to absolutny priorytet.
Grafik wizyt dobrze zorganizowany, więc nie tracę czasu na siedzenie w poczekalni czekając na swoją kolej. Pierwszy (jakiego spotkałem) stomatolog, który po wykonanym zabiegu kontaktuje się ze mną telefonicznie by sprawdzić, czy wszystko OK. W końcu po 30 latach wizyta u dentysty nie kojarzy się z koszmarem, a paradoksalnie jest naprawdę miłym doświadczeniem. Serdecznie polecam! - Michał

Opinia dodana przez: Michał

Beata Baliga-Pach

Słoneczna
Skawina

Pani stomatolog zawsze uśmiechnięta.Do końca wytłumaczy w czym problem.Ciepły,cudowny człowiek.Nie ma sobie równych!Polecam wszystkim.Pozdrawiam swoja ukochaną panią stomatolog.Krzysztof.

Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Kazimierz Borowy

None
ul. Korabnicka 95 A
Skawina

Do Pana doktora zgłosiłem się z bolącym zębem w sobotę, dniu w którym chyba tylko Jego gabinet był w Skawinie czynny (mój dotychczasowy lekarz zawiódł na całej linii - spaprał zęba i odmówił jego leczenia...). Po dwudziestu minutach było po bólu - pomogło leczenie kanałowe przeprowadzone podręcznikowo. Niech moją opinię ilustruje przydzielenie kompletu gwiazdek za poszczególne elementy wizyty. Lek. dent. Kazimierza Borowego polecam każdemu z czystym sumieniem.
Zbigniew P. - Skawina

Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. dent. Anna Wojtas

Pracownia Analityczna Magdalena Szelągowska
29 Listopada 9
Skawina

Byłem u co najmniej 7 różnych stomatologów w życiu. Ta Pani jest najlepsza. Jest bardzo uprzejma. Stara się. Radzi. A zęby po czyszczeniu nie mają nawet śladu płytki nazębnej. Czyszczenie rzeczywiście jest staranne i chwile trwa. POLECAM!

Opinia dodana przez: Arkadiusz

lek. dent. Marcin Borowy

None
ul. Korabnicka 95 A
Skawina

Bardzo sympatyczny, kompetentny, delikatny i dokładny jestem bardzo zadowolona polecam! Gabinet czysty i nowocześnie wyposażony

Opinia dodana przez: Zofia

lek. dent. Bogusława Szczerbińska

Żwirki i Wigury 8
Skawina

świetna dentystka z super podejściem do pacjenta , ma bardzo dobre podejście także do dzieci bardzo polecam

lek. dent. Bożena Wedler-Bednarska

Przychodnia Zdrowia Skawina
ulica Popiełuszki 2A
Skawina

Byłam kilka dni temu z polecenia koleżanki. Ogólnie wszystko ok.
Mogę polecić.W razie potrzeby skorzystam ponownie.

Byłam kilka dni temu z polecenia koleżanki. Ogólnie wszystko ok.
Mogę polecić.W razie potrzeby skorzystam ponownie.

lek. dent. Urszula Mamoń-Szewczyk

Ogrody 17 lok. 16
Skawina

Dentysta jak dentysta. Raz się uda a raz nie. Ale bezapelacyjnie uczciwa i pomimo iż nie wygląda to niezwykle sympatycza.I podejście do dzieci też ma.Od lat leczy moje zęby i nie mam na co narzekać,a i finansowo nie łupi.