lekarz Leszek Danecki

Lekarz rodzinny, Pediatra, Pulmonolog

Pomógł zdiagnozować poważną chorobę mojego wnuka. Jestem mu niezmiernie wdzięczna. Przemiły sympatyczny człowiek i kompetentny lekarz. Dziękuję i polecam!

Wspaniały lekarz, serdeczny i uśmiechnięty człowiek z niesamowitym podejściem do dzieci. Cała moja rodzina leczy się u pana doktora, mamy do niego pełne zaufanie, niewielu jest lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Jest jedynym lekarzem jakiego znam, który nie przyjmuje prywatnie. Pod jego gabinetem jest zawsze pełno pacjentów.To chyba już mówi samo za siebie.

Bardzo miły i ciepły człowiek:)Tylko On pomógł mojemu synkowi uporać się z męczącym,alergicznym kaszlem.Zawsze ma czas dla małego pacjenta i chętnie służy radą nawet przez telefon.Jeszcze w żadnym gabinecie(nawet prywatnym)nie udało mi się spotkać tak profesjonalnego i zawsze uśmiechniętego lekarza.Inni powinni brać przykład z Pana Doktora!Szczerze polecam!

spaniały lekarz , cudowny człowiek. Polecam

spaniały lekarz , cudowny człowiek. Polecam

Super pediatra, leczył mnie teraz leczy moje dzieci. Zawsze podpowie dużo domowych sposobów jak ulżyć dziecu w czasie choroby, a pozatym to cudowny i sympatyczny lekarz umie zmotywować i podnieść na duchu rodziców, rodzinna atmosera. POLECAM bardzo serdecznie!!

POLECAM bardzo serdecznie!!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Olkusz"?

Poradnia Zdrowia Psychicznego
ul.Żuradzka 21