dr n. med. Leszek Delimatdr n. med. Leszek Delimat - zdjęcie profilowe

dr n. med. Leszek Delimat

Neurochirurg

Doświadczony i wieloletni pracownik Wojskowego Instytutu Medycznego ( WIM ) Szaserów w Warszawie. Neurochirurg Leszek Delimat to jeden najbardziej uznanych ...

Doświadczony i wieloletni pracownik Wojskowego Instytutu Medycznego ( WIM ) Szaserów w Warszawie.  Neurochirurg  Leszek Delimat to jeden najbardziej uznanych specjalistów  w zakresie neurochirurgii.

Jestem z mlawy Bardzo dobry lekarz fachowe podejście do sprawy Jestem po operacji i jestem zadowolony Polecam godny zaufania 100 procent Przesyłam podziękowania Karol Zaborowski z mlawy

Jestem z mlawy
Bardzo dobry lekarz
fachowe podejście do sprawy
Jestem po operacji i jestem zadowolony
Polecam godny zaufania 100 procent
Przesyłam podziękowania Karol Zaborowski z mlawy

Całym sercem polecam tego doktora bo sama, gdy usłyszałam diagnozę o operacji, jeździłam po połowie Polski w poszukiwaniu specjalisty, w którego ręce powierzę swoją szyję. Czuję się bardzo dobrze!. Właściwie to już zapomniałam o operacji! Wróciłam do pełnej aktywności. Cudowny, ciepły człowiek, znakomity fachowiec, a do tego zupełnie bezinteresowny lekarz, co w naszych czasach jest już dość rzadko spotykane. Gdy próbowałam coś mu przed operacją „wcisnąć”, to mnie, mówiąc wprost – wyrzucił. Ale zoperował. Paula W.

Paula W.

Jak różne mogą być odczucia. Dla mnie doktor Delimat okazał się bardzo rzetelnym, solidnym i skrupulatnym lekarzem. Nie operował mnie osobiście, tę wątpliwą przyjemność miałam w innym szpitalu, ale leczył mnie później, gdy utrzymywały się jeszcze bóle. Zajął się mną tak troskliwie, że aż trudno uwierzyć. Że w prywatnej lecznicy za pieniądze? A po co wszyscy pracujemy?

Konkretny, zasadniczy, wie o czym mówi. Dzięki niemu nie poddałem się operacji, na którą mnie namawiano. Doktor uznał, że jeszcze mam szansę na leczenie i jeśli będę sie starał, to będzie OK. Jak się okazało - miał rację. Marek

Marek

Bardzo konkretny lekarz. Mówi bez ogródek. Lekarz z powołania widać, że ma pojęcie o tym co robi.

Dr Delimat jest cudownym lekarzem. 3 miesiace po operacji kręgosłupa wrocilam do pracy i to fizycznej, nie czuje zadnego bolu a przed zabiegiem nie moglam chodzic i wylam z bolu, Dziekuje jeszcze raz Panie doktorze

lekarz konkretny wie co robi ma doswiadczenie jak i ogromna wiedze

lekarz konkretny wie co robi
ma doswiadczenie jak i ogromna wiedze

DR DELIMAT TO KONKRETNY RZECZOWY BARDZO DOBRY SPECJALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE GODNY POLECENIA. MOJE SKROMNE DZIEKUJE PANIE DOKTORZE.

Lekarz nieprzyjemny, obcesowy, nie postawił słusznej diagnozy

Lekarz nieprzyjemny, obcesowy, nie postawił słusznej diagnozy