lekarz Leszek Kotowski

1,5
1,5

Lekarz Kotowski jest pozornie miły, chociaż w mojej obecności zwyzywał i wydarł się na staruszkę na wózku inwalidzkim, która grzecznie zapytała, czy długo jeszcze będzie czekać. Jego dyżury na SOR to tragedia! Nie udziela pomocy! Przyjechałam z dzieckiem, które upadło na rowerze i mocno uderzyło się w głowę. Nie dał nawet skierowania na tomografię, ale głośno komentował w rejestracji, że ma nas gdzieś skoro gówniarz jeździ bez kasku! Bez badań odesłał nas na konsultację do szpitala oddalonego około stu kilometrów dalej, czyli bez podstaw, a była już prawie 23.30. Po skierowaniu przez lekarza rodzinnego zaskoczonego, że na SOR nie zrobili nic, na oddział szpitalny okazało się, że syn ma złamaną czaszkę i krwiaka! Zostaliśmy zawiezieni karetką na neurochirurgię dziecięcą. Wystarczyło na SOR zrobić tomografię i pokazać chirurgowi na oddziale, aby jak najszybciej udzielono mu pomocy. Tak powinien działać SOR, a nie komentarze doktora Kotowskiego, że ma go gdzieś, bo był bez kasku. Takiej udziela pomocy!

Nic nie wyjaśnia. Podejście bardzo źle. Nawet się nie przedstawił. Wystawił rozpoznanie kompletnie nieczytelnymi bazgrołami