Bardzo proszę o kontakt telefoniczny, adres do doktora Lolo, pilne! Chciałabym się umówić na wizyte prywatna. p.smuraga1989@interia.eu

Po wizytach u wielu lekarzy z ręką na sercu polecam doktora L. W KOŃCU JA I MOJE DZIECKO ZE SPOKOJEM LECZYMY ALERGIĘ.

Polecam! Gdy moja córka leżała u niego na oddziale, to byłam świadkiem, jak w sobotnie popołudnie, gdy nie miał dyżuru, dzwonił i pytał jak się czuje i czy antybiotyk pomógł! Życzliwy, pomocny i przy tym grzeczny!!! Nigdy nie czułam się u niego podczas wizyty jak intruz czy "nadopiekuńcza i przewrażliwiona" matka. Spokojny i opanowany, a przy tym chyba kompetentny-bo pomógł mojej córce na alergię. Oby więcej takich lekarzy w naszym smutnym Lęborku.

Serdecznie polecam pana doktora.Bardzo miły lekarz. Potrafi wytłumaczyć i szybko pomóc.Jeden z najlepszych lekarzy pediatrii

Proszę o podanie telefonu kontaktowego do Pana doktora i gdzie przyjmuje prywatnie, ile kosztuje wizyta na majla kaczorowska.joanna@wp.pl

Opinie widze bardzo dobre a szukam pediatre od serca Prosze podac namiary na doktora i gdzie prywatnie przyjmuje

Pediatra z prawdziwego zdarzenia..... Godny polecenia..... Wysłucha, doradzi i pomoże... Cierpliwy, ma podejście do dzieci i zawsze znajdzie wspólny język z rodzicem....

PAN dr.LOLO MA ODPOWIEDNIE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO PACJENTA. KAŻDY PRZYPADEK TRAKTUJE POWAŻNIE I STARA SIĘ POMÓC JAK NAJLEPIEJ. ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU.

Mój syn choruje na astmę. Doktor Lolo długo szukał lekarstw które będzie mnie stać wykupić. Polecam każdej matce, aby trafiła z chorym dzieckiem właśnie do niego. Nie wywyższa się. Tłumaczy. Także doktor na szóstkę. Magdalena.L.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Lębork"?

Armii Krajowej 24b lok. 12

ulica Węgrzynowicza 13
także nie pamiętam
niepamiętam
84-300 Lębork
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FA-MED"
aleja Wolności 48
84-300 Lębork
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FA-MED"
aleja Wolności 48