Z całego serca polecam Pana doktora. Poświęca pacjentom wiele czasu, potrafi słuchać i przede wszystkim rozmawiać tak, aby podnieść pacjenta na duchu. Widać, że jest doświadczonym neurologiem, a jednocześnie bardzo uprzejmym i kulturalnym człowiekiem. Takich lekarzy nam trzeba!

To cudowny lekarz, dzięki niemu odzyskałem na nowo swoje zdrowie. W przeciwieństwie do innych lekarzy, poświęcił mi bardzo dużą ilość czasu na wnikliwe zbadanie choroby, mam do Niego pełne zaufanie !

Choróje 8 lat na SM i lecze się u tego lekarza jestem bardzo zadowolony.Umie dobrze zdiagnozować i dobrać metode leczenia, a przedewszystkim podreperował moją psychike.Pozdrawiam Pana Panie doktorze.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Katowice"?

Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy
NZOZ NEUROMEDICA
Korczaka 10
40-338 Katowice
NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
CENTRUM DIAGNOSTYKI I TERAPII "In Corpore"
ulica Puchały 4
40-750 Katowice
NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy