Lekarze Neurolog Katowice

Neurolog dziecięcy, Pediatra

GCZD
medyków 16
Katowice

Polecam Panią Doktor. Szczegółowo i z zaangażowaniem przeprowadza badanie, poświęca bardzo dużo czasu, wszystko omawia i doradza. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, bez pośpiechu.
Opinia dodana przez: Tomasz Adamczyk

lekarz Barbara Rogoż

gen. Jankego 13
40-615 Katowice

Dostałam się do szpitala w Ochojcu.Moim lekarzem prowadzącym została pani dr.Rogoż.Od razu wzbudziła moje zaufanie a trochę doświadczenia już mam w tej kwestii żaden lekarz nie zajął sie mną tak jak pani doktor.Pomimo tego iż nie jestem jeszcze do końca zdjagnozowana pani doktor przepisała leki i dalej mnie leczy.Pani dr. Rogoż oprócz zdolności medycznych zawodowych jest przede wszystkim człowiekiem serdecznym uprzejmym umiejącym wczuć sie w sytuację pacjenta i cały czas ...

lekarz Marek Żółkoś

Szpital Miejski Murcki
Sokołowskiego 2
40-749 Katowice

Pan doktor jest lekarzem z prawdziwym powołaniem. Posiada dużą wiedzę medyczna, a przy tym potrafi w prosty dla pacjenta sposób przekazać zagadnienia medyczne. Przy tym jest bardzo cierpliwy i uprzejmy, nawet dla osób,które ze względu na swój wiek lub stan zdrowia, wielokrotnie pytają go o to samo. Stara się każdemu pomoc. Duzo czasu poświęca kazdemu swojemu pacjentowi. Przy wypisie dokładnie tłumaczy diagnozę i zalecenia. Takich lekarzy powinno być więcej.
Opinia dodana przez: Gość
Od zamieszczenia ostatniej opinii minęło kilka lat, ale doktor Stompel w tym czasie w ogóle się nie zmienił :) To znaczy... z pewnością zyskał jeszcze więcej doświadczenia i zdobył większą wiedzę, ale potwierdzam, że wciąż jest niezwykle empatycznym lekarzem. Cierpliwie tłumaczy diagnozę i procesy dotyczące choroby i leczenia. Patrzy na pacjenta całościowo, bardzo uważnie słucha, analizuje aktualną sytuację i starannie układa ścieżkę leczenia. Przy tym jest otwarty i wesoły. Polecam ...
Opinia dodana przez: Fabi
Świetny lekarz o którym ja osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa,konkretny rzeczowy mówiący co i jak bez zbędnego mydlenia oczu w oczekiwaniu na następną prywatną wizytę. A co do samego procesu leczenia to jak na razie jestem bardzo zadowolony bo długoletnie objawy ustąpiły i jak na chwile obecną z Dr Janda nie widziałem się od kilu miesięcy co świadczy tylko o jej profesjonalizmie . A i jeszcze jedno co mnie ...

dr n. med. Paweł Gruenpeter

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

polecam z.n. Do PACJENTA, ZARÓWNO NA ODDZIALE SZPITALNYM, JAK i w PRZYCHODNI PODCHODZI BARDZO DELIKATNIE, KOMPRTETNIE ze ZNAWSTWEM. NA ODDZIALE NEUROLOGII, w CZELADZI, PANUJE WZORCOWY PORZĄDEK. Zofia Nowak

Jolanta Surmacz

Neurolog dziecięcy, Rehabilitant dziecięcy

ligota
Katowice

Z CZYSTYM SERCEM MOGLE PANIA DR POLECIC JEST UPRZEJMA DUZO POSWIECA CZASU MNIE I SYNOWI POSWIECILA 65 MIN DUZO ROZMAWIANA TEMAT CHOROBY MOWI I MOWI, NA PYTANIA ODPOWIADA A NIE JAK INNI LEKARZE PISZA I PISZA NIEWIADOMO CO W KARCIE PACJETA I NAJLEPIEJ JAKBY CZLOWIEK O NIC NIE PYTAL.SUPER KOBIETA GODNA POLECENIA I KAZDYCH PIENIEDZY.

lekarz Radosław Norman

Neurolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Lekarz z powołania, kompetentny, z cierpliwością wysłucha pacjenta, stawia dobre diagnozy i umie wyleczyć chorobę. Jestem wdzięczna panu doktorowi za wyleczenie mnie z poważnej choroby. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Dorota
Polecam panią Doktor. Miałem okazję być u niej w szpitalu na Ligocie. Dotychczas nikt nie poświęcił mi tyule uwagi i zainteresowania co pani Doktor.

lekarz Agata Roch-Zniszczoł

ulica Radomska 1 B/19
40-757 Katowice

Pani Doktor jest świetna - żyję - wróciłam do pracy. W najtrudniejszym dla mnie momencie choroby spokojnie tłumaczyła i autentycznie ciszyła się z każdego dobrego wyniku.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Barbara Kania

Rehabilitant, Neurolog

Pelikanów 8
40-522 Katowice

Polecam, doskonały kontakt z pacjentem, szczegółowe badanie.

lekarz Danuta Wierzbicka-Ziajka

ul. Boh.Monte Cassino 5/79
40-231 Katowice

Do Pani dr Danuty Ziajka zgłosiłam się po raz pierwszy w 2009r. z zawrotami głowy, pogarszającym się widzeniem i bardzo silnymi zaburzeniami równowagi. Miało to miejsce po kilku wizytach u innych lekarzy neurologów, a nawet po po pobycie w szpitalu. Nikt z badających lekarzy, nie skierował mnie na TK lub MR głowy, chociaż objawy, jakie miałam pilnie tego wymagały. Po przeprowadzonym wywiadzie Pani dr D. Ziajka bez chwili wahania wypisała ...

lekarz Marcin Kopociński

Szpital Miejski Murcki
Sokołowskiego 2
40-749 Katowice

Leczę się u Pana Doktora w Łaziskach w Poradni Neurologicznej z powodu bólu kręgosłupa. Przeprowadził u mnie pełną diagnostykę, wyjaśnił problem, poświęcił mi dużo czasu, obecnie jestem w trakcie leczenia i rehabilitacji. Bardzo miły, skrupulatny, pełen empatii lekarz, wspaniała atmosfera podczas wizyty! Polecam serdecznie i dziękuję.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Ewa Jamroz

Neurolog dziecięcy

Katowice

Lekarz z powołania, wiedza OGROMNA, sympatyczna, rzeczowa, konkretna, uratowała moją córkę Zuzię. Wdzięczność moja dozgonna 😗
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Mateusz Polberg

Neurolog

"MEDICINE" Twoi Lekarze Sp. z o.o.
Armii Krajowej 44
40-698 Katowice

Bardzo miły człowiek . Lekarz z powołania, jakich mało. Dokładnie tłumaczy proponowane leczenie. Bardzo kompetentny, niesamowita wiedza. Bardzo zaangażowany. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Janusz Orman

Neurolog

Boni Fratres Catoviensis Sp. z o. o. NZOZ Szpital Zakonu Bonifratrów p. w. Aniołów Stróżów w Katowicach
ulica Markiefki 87
40-211 Katowice

Bardzo polecam wizyty u Pana doktora! Super neurolog wysłucha porozmawia doradzi i co najważniejsze robi wszystko aby pomóc. Zleca dodatkowe badania - drąży temat. Spokój, opanowanie, profesjonalizm, inteligencja to cechy lekarza. Gratulacje Panie Doktorze :)

lekarz Adam Heliosz

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAWA-MED"
ulica Wincentego Pola 9
40-203 Katowice

Pierwszy po 3 tygodniach lekarz, który potraktował mnie jak człowieka. Wiarygodny, skrupulatny, o dużej wiedzy medycznej i wrażliwości dla pacjenta. W pełni zrozumiały język podczas opisu problemów zdrowotnych i dalszej propozycji leczenia. Zorientowany w bazie okolicznych lekarzy, którzy mogą kontynuować leczenie. Ocena celująca dla Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Alex

lekarz Lech Szczechowski

Neurolog

Wielospecjalistyczna Poradnia Lekarska "Synapsis"
ulica Czerwińskiego 8-10
40-123 Katowice

Szkoda, że nie można dać 6 gwiazdek bo dr Szczechowskiemu się należą! Wspaniały Człowiek o wielkim sercu! Jest jedynym lekarzem którego znam który potrafi rozmawiać z pacjentem, sama rozmowa z nim to czysta przyjemność. Bierze pod uwagę każdy aspekt, ma fantastyczny umysł i jest geniuszem. Choruję od 19 lat, jeździłam po całej Polsce w poszukiwaniu idealnego lekarza. Dopiero dr Szczechowski postawił mi diagnozę i zaczął poprawne leczenie. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Bożena Syc

3-go Maja 11
40096 Katowice

bardzo dobra pani doktor moze trzeba troszke poczekac zanim sie dostanie do niej ale wydaje mi sie ze warto. bardzo dokladna i zna sie na swojej pracy polecam

lekarz Joanna Krużel-Mendrek

AGMED
Morcinka
Katowice

Bardzo miła i pomocna Pani Doktor. Bardzo kompetentna. Poświęca dużo czasu dla pacjentów. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Weronika