lekarz Danuta Wierzbicka-Ziajka

Neurolog

Polecam serdecznie! Szybka pomoc, szczegółowy wywiad i badanie oraz zalecenia. Bardzo miłe podejście do pacjenta, co nie jest tak oczywiste w dzisiejszych czasach.

Do Pani dr Danuty Ziajka zgłosiłam się po raz pierwszy w 2009r. z zawrotami głowy, pogarszającym się widzeniem i bardzo silnymi zaburzeniami równowagi. Miało to miejsce po kilku wizytach u innych lekarzy neurologów, a nawet po po pobycie w szpitalu. Nikt z badających lekarzy, nie skierował mnie na TK lub MR głowy, chociaż objawy, jakie miałam pilnie tego wymagały. Po przeprowadzonym wywiadzie Pani dr D. Ziajka bez chwili wahania wypisała skierowanie naTK głowy. I był to ratunek w ostatniej chwili. Wielocentymetrowy oponiak już od dawna uciskał naczynia w obrębie głowy, utrudniając widzenie ( zmiany były widoczne również w obrębie gałki ocznej) i zaburzając równowagę. Jestem bardzo wdzięczna Pani dr za odpowiedzialne "potraktowanie pacjenta". Tę operację powinnam mieć przeprowadzoną kilka lat wcześniej, a nie w momencie, kiedy miałam już duże trudności z egzystowaniem w ogóle (zmuszona stanem zdrowia musiałam odejść na wcześniejszą emeryturę). Upłynęło już 10 lat od operacji. Cały czas jestem pod troskliwą opieką Pani dr D. Ziajka. Kontroluje regularnie mój stan zdrowia, przepisując odpowiednie leki i przeprowadza odpowiednie badania neurologiczne. BARDZO DZIĘKUJĘ PANI DR. ZA RZETELNOŚĆ, WSPANIAŁĄ OPIEKĘ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA MOJE ZDROWIE, a tym samym za zdrowie PACJENTA.
Z wdzięcznością pacjentka Anna K.