dr n. med. Piotr Janas

Neurolog

Lekarz godny polecenia. Podejście do pacjentów super, tłumaczenie pacjentowi zagadnień chorobowych na najwyższym poziomie. Profesjonalista o wielkim sercu. Oby 50 % naszych lekarzy było jak Pan to nasza służba zdrowia stała by na wysokim poziomie. Diagnoza trafna w moim przypadku i oferowana pomoc,w innych placówkach twierdzono że nie ma dla mnie już żadnych możliwości.

Bledna diagnoza i brak jakichkolwiek wnioskow. Nie polecam. A niby ordynator ..... Patrzy tylko na pieniadze.... a nie potrafi sie skupic i wyszukac na czym problem polega .... tylko rutynowo bada i bez diagnozy konczy wizyte lub z bledna diagnozą jaka miala miejsce na drugiej wizycie

Bledna diagnoza i brak jakichkolwiek wnioskow.
Nie polecam. A niby ordynator .....

Jest wysoce kompetentny i bardzo uprzejmy... Leczył moją chorą babcię, a ona teraz jest już w pełni zdrowa... Gorąco POLECAM!!!

Pan doktor od maja 2011 roku przyjmuje na ulicy Ziołowej 68 (Katowice-Ochojec), można się do niego zarejestrować pod numerem telefonu 604-123-272 lub (32)725 57 91 :-). P.S. Na ulicy Wojewódzkiej już faktycznie nie przyjmuje.

P.S. Na ulicy Wojewódzkiej już faktycznie nie przyjmuje.

Dokładny i szukający problemu. Słucha pacjenta i nie podejmuje pochopnie decyzji. Empatyczny człowiek.

Gorąco polecam! Jestem zachwycony podejściem do pacjenta, przy jednoczesnym fachowym spojrzeniu na problem. W dodatku niewygórowane stawki wizyty. To jest prawdziwy lekarz!

bardzo wnikliwie podchodzi do pacjenta i jego problemów, posiada dużą wiedzę, warty polecenia

Kompetentny, duża wiedza, uprzejmy i z odpowiednim sposobem traktowania pacjenta, duża kultura.

Pan Doktor to Anioł. Cierpliwy, fachowiec. Nie mam słów pochwały. Tylko tacy lekarze a służba zdrowia byłaby najlepsza na świecie.

Zdecydowanie polecam! Bardzo sympatyczny, rzeczowy i konkretny. Plus za indywidualne podejście do pacjenta i poświęcenie dużej ilości czasu na analizę.