dr n. med. Piotr Janas

Neurolog

W mojej pracy traktuję dobro pacjenta jako priorytet. Państwa zaufanie jest dla mnie najwyższą wartością. Staram się aby moja praca służyła rozwiązywaniu problemów zdrowotnych Państwa oraz Państwa najbliższych. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny i podmiotowy.

Podejmowane działania medyczne cechuje profesjonalizm wynikający nie tylko z dużego doświadczenia w pracy z pacjentami lecz także z ciągłego zgłębiania wiedzy medycznej poprzez udział w konferencjach naukowych i szk...

bardzo wnikliwie podchodzi do pacjenta i jego problemów, posiada dużą wiedzę, warty polecenia

Pan Doktor to Anioł. Cierpliwy, fachowiec. Nie mam słów pochwały. Tylko tacy lekarze a służba zdrowia byłaby najlepsza na świecie.

Zdecydowanie polecam! Bardzo sympatyczny, rzeczowy i konkretny. Plus za indywidualne podejście do pacjenta i poświęcenie dużej ilości czasu na analizę.

wspaniały lekarz bardzo uprzejmy i posiadający ogromną wiedzę, leczyłem się u wielu lekarzy aż trafiłem na dr Janasa. Jest to lekarz który naprawdę chce pomagać chorym.

wspaniały lekarz bardzo uprzejmy i posiadający ogromną wiedzę,

Wysoce kompetentny!!!!!! Fachowiec pod każdym względem.

Wysoce kompetentny!!!!!! Fachowiec pod każdym względem.