Lekarze Neurolog Katowice

lekarz Lech Szczechowski

Neurolog

Wielospecjalistyczna Poradnia Lekarska "Synapsis"
ulica Czerwińskiego 8-10
40-123 Katowice

Szkoda, że nie można dać 6 gwiazdek bo dr Szczechowskiemu się należą! Wspaniały Człowiek o wielkim sercu! Jest jedynym lekarzem którego znam który potrafi rozmawiać z pacjentem, sama rozmowa z nim to czysta przyjemność. Bierze pod uwagę każdy aspekt, ma fantastyczny umysł i jest geniuszem. Choruję od 19 lat, jeździłam po całej Polsce w poszukiwaniu idealnego lekarza. Dopiero dr Szczechowski postawił mi diagnozę i zaczął poprawne leczenie. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Bożena Syc

3-go Maja 11
40096 Katowice

bardzo dobra pani doktor moze trzeba troszke poczekac zanim sie dostanie do niej ale wydaje mi sie ze warto. bardzo dokladna i zna sie na swojej pracy polecam

lekarz Maria Szczepańska-Kasprzak

ulica Gen.Sowińskiego 37/35
40-018 Katowice

Na początku wizyty prosiła o zrobienie wszystkich potrzebnych wyników, dodatkowo miałam robione eeg oraz Tomografię komputerową głowy, po czym dobrała mi odpowiednie leki, które bardzo mi pomogły. bez problemu wypisuje potrzebne zaświadczenia oraz odpowiada na wszystkie pytania .

lekarz Beata Jankowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie
Zawiszy Czarnego 6
40-872 Katowice

To najlepszy i najbardziej kompetentny neurolog z jakim miałem do czynienia, Zwłaszcza chorym na epilepsję.

lekarz Joanna Krużel-Mendrek

AGMED
Morcinka
Katowice

Bardzo miła i pomocna Pani Doktor. Bardzo kompetentna. Poświęca dużo czasu dla pacjentów. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Weronika

Leszek Lubos

Neurolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II AMBULATORIUM
Medyków 16
Katowice

Z całego serca polecam Pana doktora. Poświęca pacjentom wiele czasu, potrafi słuchać i przede wszystkim rozmawiać tak, aby podnieść pacjenta na duchu. Widać, że jest doświadczonym neurologiem, a jednocześnie bardzo uprzejmym i kulturalnym człowiekiem. Takich lekarzy nam trzeba!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Ewa Kudybka-Głownia

Gabinet
Brynowska 57a/29
40584 Katowice

Pełny profesjonalizm. Człowiek(lekarz) w pełnym tego słowa znaczenia. Polecam. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Po dwóch wizytach i zastrzykach pani Doktor postawiła mnie na nogi.
Opinia dodana przez: Tadeusz

dr n. med. Janina Bielska

Psychiatra, Neurolog

Ossowskiego 12a lok. 7
40-843 Katowice

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

lekarz Rafał Czechowski

OLK-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Dworcowa 3
40-012 Katowice

Oddział neurologiczny covid-owy ZOZ Świętochłowice 11-18.12.2020r. lekarz prowadzący :dr. Rafał Czechowski. Lekarz godny zaufania, trafnie stawia diagnozy, kompetentny, podejmuje właściwe leczenie pacjenta. Nie jest obojętny na sugestie pacjenta, słucha pacjenta i podejmuje działanie. Panie doktorze bardzo dziękuję. Polecam Pana doktora z całego serca. Pacjentka z sali 205.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Piotr Janas

Gabinet Piotr Janas
Ziołowa 68
40-635 Katowice

Lekarz godny polecenia. Podejście do pacjentów super, tłumaczenie pacjentowi zagadnień chorobowych na najwyższym poziomie. Profesjonalista o wielkim sercu. Oby 50 % naszych lekarzy było jak Pan to nasza służba zdrowia stała by na wysokim poziomie. Diagnoza trafna w moim przypadku i oferowana pomoc,w innych placówkach twierdzono że nie ma dla mnie już żadnych możliwości.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Arkadiusz Stęposz

Górnośląskie Centrum Medyczne
Katowice

12 lat diagnozowania dolegliwości, 7 pobytów w szpitalach, nabijanie kasy na prywatnych wizytach neurologom i dopiero dr Stęposz postawił dobre rozpoznanie !!! I wszystko z dużym zrozumieniem i życzliwym, ludzkim podejściem ! Dziękuje! Zdecydowanie polecam - mam nadzieję że i takich lekarzy będziemy mieli więcej !
Opinia dodana przez: bart

Zofia Kazibutowska

Warmińska 19a lok. 2
40-740 Katowice

witam, pod jakim numerem można się skontaktować z panią doktor? próbuję dzwonić od kilkunastu dni pod podany numer jednak nikt nie odbiera
Opinia dodana przez: Klaudia
Pani doktor bardzo miła, wszystko pięknie wytłumaczyła, konkretna, pełna empatii z świetnym podejściem do pacjenta. Dawno nie spotkałam kogoś takiego na Nfz, polecam serdecznie.

dr n. med. Krystyna Lis-Kos

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Sp. z o.o.
ulica Łabędzia 10
40-521 Katowice

lekarz bardzo dobry godny zaufania . Kiedy nie wiesz czy co zrobic gdy dziecko ma padeczke lub garaczke i gdy zadzwinisz a nie przejmuj sie po chwili sama odzwoni by pomoc bo sam mialem taka sytuacje.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Krzysztof Golonka

Psychoterapeuta, Psychiatra

Różana 4 lok. 4
40-045 Katowice

Świetny lekarz, psychiatra i neurolog, kompetentny, mozna mu zaufać, daje trafne diagnozy.

lekarz Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy

NZOZ NEUROMEDICA
Korczaka 10
40-338 Katowice

odradzam i najlepiej trzymać się z daleka od tak chamskiego lekarza, jestem naprawdę osobą wyrozumiałą, bo sama pracuję w branży medycznej, chciałam zapisać córkę do pani doktor po czym otrzymałam od niej wiadomość cyt." CHYBA SOBIE PANI ŻARTUJE". troszeczkę zniechęciło mnie to do niej, ale napisałam sprostowanie, bo uważałam, że mogła mnie źle zrozumieć odnośnie mojej prośby o konsultację, oczywiście dostałam wiadomość, kiedy i gdzie ma się odbyć wizyta, więc ...

Ewa Głuszkiewicz

Neurolog dziecięcy, Pediatra

GCZD
medyków 16
Katowice

Jestem pod wrażeniem. Pani doktor godna polecenia. Jeżeli będziesz miał problem nie szukaj innego neurologa, tylko przyjdź do Pani doktor. POLECAM
Opinia dodana przez: Jan

dr n. med. Anna Gołba

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

Nie rozumiem tych negatywnych opinii o pani doktor ,chyba to konkurencja ,bo anonimy .Bardzo panią doktor przepraszam za tych nieudaczników co nawet nie umieją się podpisać .Nie ma lepszego lekarza niż pani Anna.
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Joanna Siuda

ul. G. Fitelberga 34
40-588 Katowice

Pani Doktor leczy mnie od paru lat i jestem z jej pomocy i fachowości oraz podejścia do pacjenta i jego problemów bardzo zadowolona.Teraz jest za granicą i bardzo mi jej brakuje.Czekam na jej powrót .Super lekarz.
Opinia dodana przez: Maria Olszewska

lekarz Magdalena Kuczera-Kułaga

Al. Bolesława Krzywoustego 2/76
40-870 Katowice

Bardzo polecam lekarza Magdalena Kuczrea-Kulaga.Jest bardzo kompetentnym lekarzem,mam do niej pełne zaufanie widząc jej duże zaangażowanie w leczenie i pomocy kompleksowej dla pacjenta .Polecam.
Opinia dodana przez: Anna