lekarz Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy

Witam Was wszystkich. Drodzy rodzice jeśli szukacie Bardzo Dobrego Neurologa Dziecięcego to Pani dr Surmacz jest właśnie takim lekarzem jakiego szukacie i który spełni wasze wszystkie oczekiwania. Mój 5-letni syn od razu ją polubił my z mężem również od razu obdarzyliśmy ją zaufanie. Perfekcyjny diagnosta, a do tego potrafi wszystko tak wytłumaczyć że nie trzeba mieć wykształcenia medycznego żeby się w tym wszystkim odnaleźć. Pierwsza wizyta trwała u niej 50 min a kolejna już półtorej godziny bo mieliśmy bardzo dużo pytań - na które cierpliwie odpowiadała. Tak byliśmy na wizycie prywatnej ale uważam że za tak fachową pomoc - warto było wydać pieniądze. Moje dziecko ma diagnoze: zaburzenia neurorozwojowe w treści Asperger. Wielu lekarzy odwiedziliśmy ale to co nas spotkało na wizycie u Pani doktor przeszło nasze najśmielsze oczekiwania - nie wiedziałam że tacy lekarze jeszcze istnieją. Jestem jej wdzięczna za wszystko co dla nas zrobiła do tej pory i za to co jeszcze zrobi bo nie kończy się jeszcze nasza przygoda z Panią doktor Surmacz. Polecam wszystkim:))

Fachowe podejście, niewątpliwa wiedza oraz uprzejmość. Pani Surmacz wytłumaczyła nam "łopatologicznie" o co chodzi i to czego nie potrafili nam wytłumaczyć inni lekarze. Jak najbardziej polecam.

Jak najbardziej polecam.

Najlepsza lekarka jaka może być .Nikt nie przebije jej wiedzy ,pamięci i podejścia do ludzi. Niezwykła lekarka , o dużych zdolnościach medycznych. Uratowała moja córke przed kalestwem . i dzięki niej córka szybko wróciła do zdrowia . Niesamowita kobieta ,spaniały lekarz z powołania . polecam bardzo

Czytam Państwa komentarze i potwierdzam to że pani doktor Surmacz kieruje się wiedzą i sercem w leczeniu dzieci, to na prawdę złoty człowiek . Leczę Kubusia u pani doktor wprawdzie od listopada 2010 r. ale nie powierzyła bym swojego dziecka nikomu innemu, gdyż jest oddana temu co robi. Ta osoba całym swoim sercem angażuje się w swoją pracę . Wolne weekendy spędza na seminariach (wiem bo synek miał problemy i pisała do mnie w niedziele sms-y w sprawie leków)ciągle pogłębia swoją wiedzę odnośnie padaczki i nie tylko. To SKARB I GO SZANUJMY !!!!!!! nie zapominając że ma masę chorych i potrzebujących jej pomocy dzieci. Drodzy Rodzice więcej wyrozumiałości ta kobieta też ma swoje dzieci i też jest matką więc komu jak komu ale ja swojego synka Kubusia powierzam tylko i wyłącznie opiece tak wielkiego specjalisty !!!!!!!!Poza tym pani doktor pracuje nie tylko w Ligocie i Tychach ma masę pracy a mimo to dla dziecka zawsze jest miła i chyba o to chodzi . Dorota Duda-Siwińska mama Kubusia

Doktor Jolanta Surmacz jest wspaniałym neurologiem, najlepszym człowiekiem jakiego w życiu spotkałam. Leczyła mnie przez 10 lat i każdy niech to wie, że życie za Nią w każdej chwili oddam. Kocham Ją jak mame. Jest najcudowniejszą istotą jaka poznałam w swoim życiu która już nie jeden raz w życiu udowodniła że pacienta stawia na pierwszym miejscu a nie kariere zawodową. Polecam K. Bałys

Polecam K. Bałys

Trafiłam do pani doktor z polecenia znajomej. Wcześniej przeczytałam wiele komentarzy na temat jej działalności i nie pozostaje mi nic innego jak podpisać się pod komentarzami, że jest to osoba o rozległej wiedzy z zakresu pediatrii i neurologii dziecięcej; poświęca pacjentowi dużo czasu przeprowadzając z rodzicem dokładny wywiad na temat rozwoju dziecka; w sposób czytelny i jasny tłumaczy wszelkie wątpliwości,terminologią medyczną posługuje się w sposób zrozumiały dla rodzica; kieruje na potrzebne badania, nie bagatelizuje żadnego problemu. Po kilku moich słowach pani doktor sama zaczęła mówić o zachowaniach mojego synka, wszystko się zgadzało. Uważam, że jeśli ktokolwiek martwi się zachowaniem swojej pociechy, ma wątpliwości co do jej prawidłowego rozwoju, nie powinien czekać, tylko niezwłocznie udać się na wizytę do pani doktor. Przyjmuje m.in. w Tychach , w przychodni nr 4. POLECAM !!!

Pani doktor na samym początku jak córka była mała była dociekliwa i skrupulatna z biegiem lat podważała już swoją wcześniejszą opinie i oponie innych lekarzy. Była nie miła i nerwowa oraz chaotyczna. Dużo mówi i nie daje dojść do słowa traktując rodziców jak niedouczone dziecko.Kiedyś polecałam Panią doktor ale po 11 latach nikomu już nie polecam.

No cóż ja poznałem pania surmacz z jak najgorszej strony - czekając w centrum dziecka w Katowicach na wizyte ja i około 10 innych osob na dzien dobry zostalo przez pania surmacz zbesztanych z błotem ze nie potrafimy umowic sie na konkretna godzine i jest nas za duzo - a tutaj sie kłania rejestracja mowiaca - wizyta miedzy 8 a 16 ... . Gdy jedna z mam chciala wejsc do gabinetu i zapytac czy wogole laskawie bedzie przyjmowac - bo zapowiedziala ze przyjmowac nie bedzie - zostala wyrzucona i potraktowana slownie jak kawal g.... . Ale po jakims czasie zaczela przyjmowac - na poczatek rodzicow ktorzy zostali "podprowadzeni" przez dwie pielegniarki kolezanki ze szpitala ktorzy przybyli pod gabinet jaki jedni z ostatnich, a potem wedlug wlasnego widzimisie. Jeden rodzic poprostu wzial karte i podzekowal serdecznie za takie traktowanie , ja wytrwalam bo slyszalam o niej duzo dobrego i łaskawie zalapalam sie na wizyte o 11 - a bylam od 7:30 pod drzwiami gabinetu jako "2" w kolejce.
Kompetencja - wydaje sie ze tak - ale nieuprzejmosc tej pani przyslania mi wszystkie jej zalety .
Pewnie placac za wizyte prywatnie jest super - przyjmujac zwyklych "szarych" obywateli traktuje ich jak kupe g. .
Ja juz do tej pani nie pojde - za bardzo szanuje siebie i swoje dziecko.

Bez zbadania dziecka stwierdziła Pani doktor, że musimy udać się do rehabilitanta, mimo tego, iż dostaliśmy skierowanie do neurologa. Chcąc iść prywatnie w sms-sie napisała "po co małemu dziecku neurolog". Na temat kompetencji się nie wypowiadam, bo nawet nie mieliśmy okazji poznać ich podczas prywatnej wizyty. Po za tym ma aluzje do lekarzy pediatrów. Typowe w naszej służbie zdrowia, przykre ale prawdziwe. Nie polecam

O pani doktor przeczytałam wiele komentarzy przed wizyta u niej ,jednak po wizycie nie pozostaje mi nic innego jak podpisać się pod komentarzami, że jest to osoba o rozległej wiedzy z zakresu pediatrii i neurologii dziecięcej.Jedyny minus to długie oczekiwanie na wizytę,ale warto czekać jak się ma pewność że się trafiło do dobrego specjalisty.Byłam u wielu neurologów i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że pani doktor jest najlepsza u nas w województwie.Przyjmuje w Tychach.