Neurolog Dziecięcy Katowice

Jolanta Surmacz

Neurolog dziecięcy, Rehabilitant dziecięcy

ligota

Katowice

Świetna specjalistka, skrupulatna, dociekliwa, pacjent i jego rodzic czuje się tak jakby on był najważniejszy i wie, że nie jest sam. Zawsze jest przygotowana do wizyty. Polecam! Polecam! Polecam!

Katowice

Lekarz z powołania, wiedza OGROMNA, sympatyczna, rzeczowa, konkretna, uratowała moją córkę Zuzię. Wdzięczność moja dozgonna 😗

Opinia dodana przez: Ania

GCZD
medyków 16
Katowice

Bardzo kompetentna, sympatyczna Pani Doktor. Bardzo miła atmosfera samej wizyty. Bardzo nam pomogła, wyjaśniła wszystko dokładnie, uspokoiła. Już czekamy na kolejne spotkanie, kiedy przyjedziemy znowu do Polski. Pozdrawiamy Panią Dr z Norwegii !!!!

NZOZ NEUROMEDICA
Korczaka 10
40-338 Katowice

Fachowe podejście, niewątpliwa wiedza oraz uprzejmość. Pani Surmacz wytłumaczyła nam "łopatologicznie" o co chodzi i to czego nie potrafili nam wytłumaczyć inni lekarze.
Jak najbardziej polecam.

Jak najbardziej polecam.

Opinia dodana przez: Ryszard

Ewa Głuszkiewicz

GCZD
medyków 16
Katowice

Powiem w skrócie Anioł! wzór dla innych lekarzy. Fachowa pomoc i życzliwe podejście do pacjenta. Polecamy z czystym sumieniem

Opinia dodana przez: Monika

Leśnego Potoku 49
Katowice

Super lekarz z cudownym podejściem do dzieci. Szczegółowo wyjaśnione wszystkie punkty działania. Przede wszystkim słucha co rodzic ma do powiedzenia. Polecam!

lekarz Aleksander Zielnik

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Lekarz z podejściem do dziecka i rodziców. Dzisiaj bylismy pierwszy raz u Pana Doktora i po przeczytaniu niektórych opinii mile się zaskoczylismy :) Pan Doktor bardzo profesjonalny i miły zarazem. Wszytko nam wytłumaczył i zlecił potrzebne badanie. Nie wiem skąd biorą się negatywne opinie!!! Ja polecam z czystym sumieniem!!!OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!!

Opinia dodana przez: Agnieszka

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

A ja polecam Panią doktor Małgorzatę Sadowską. Odpwiada na wszystkie pytania rodziców,wzbudza ogromne zaufanie dziecka i rodziców.Poznaję dziecko praktycznie od pieluszki poprzez wywiad. Jak dla mnie ogromny POZYTYW dziękuję.

NEUROMEDICA

Katowice

Po przeczytaniu opinii na tej stronie, byliśmy trochę przerażeni. Na miejscu, okazało się jednak, że wszystko było ok. Pani doktor ma swój styl bycia, jednak bardzo mi on odpowiada, bo mam podobny ;-)
Do dziecka podeszła w pełni profesjonalnie, ...

Do dziecka podeszła w pełni profesjonalnie, kompleksowo analizując jego problemy. Lepiej być nie mogło.

Albo moi poprzednicy pisząc negatywne opinie trafili na jej gorszy dzień, albo my trafiliśmy na bardzo dobry ;-) My wracamy na kolejną wizytę za 2 miesiące.

dr n. med. Beata Kazek

ulica Nasypowa 18 A/10
40-551 Katowice

Pani doktor jest bardzo miła i uśmiechnięta, ale na tym się kończy moją pozytywna opinia na jej temat. Zero wiedzy. Badanie neurologiczne trwało zaledwie minutę. Już na wejściu Pani zapytała się co dolega dziecku, chyba skoro przychodzę do niej to oczekuje że ona mi powie czy wszystko jest w porządku. Synek miał 10 miesięcy nie potrafił jeszcze kompletnie nic, nawet przewracac się na boki, Pani powiedziała że na pierwszej wizycie nic nam nie powie, wzięła od nas 150zl i kazała przyjechać za miesiąc. Po miesiącu u synka nie było żadnych zmian, a Pani powiedziała że jest już super i że niedługo będzie potrafił wszystko robić nawet chodzić i jest w 100% zdrowym dzieckiem. Od razu pojechaliśmy do innego neurologa, który od razu na pierwszej wizycie po pełnym 40minutowym badaniu stwierdził że synek ma dziecięce porażenie mózgowe. Nigdy nie polecę nikomu Pani dr Kazek, kompletny brak wiedzy a uśmiechy niech sobie zachowa na spotkania towarzyskie

Opinia dodana przez: Marlena