lekarz Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy

nie polecam, Pani doktor preferuje kontakt sms.., ignoruje potencjalnych pacjentów w ogóle nie odpisując na wiadomości, dziwna strategia...

z czystym sumieniem polecam:)najlepsza pani doktor:)

z czystym sumieniem polecam:)najlepsza pani doktor:)

Zgadzam się z wszytkimi moimi przedmówcami, Pani doktor , to tytan pracy i wiedzy,szkoda jednak , że tyle małych i stałych pacjentów straciło tak oddanego lekarza, ponieważ Pani doktor już nie przyjmuje państwowo, a największą część rodziców nie stać na te stawki jakie proponuja w prywatnych przychodniach , gdzie Pani doktor pracuje. Jednak pieniądze przesądzają o wszystkim.

O pani doktor przeczytałam wiele komentarzy przed wizyta u niej ,jednak po wizycie nie pozostaje mi nic innego jak podpisać się pod komentarzami, że jest to osoba o rozległej wiedzy z zakresu pediatrii i neurologii dziecięcej.Jedyny minus to długie oczekiwanie na wizytę,ale warto czekać jak się ma pewność że się trafiło do dobrego specjalisty.Byłam u wielu neurologów i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że pani doktor jest najlepsza u nas w województwie.Przyjmuje w Tychach.

Kilka lat chodze do dr.Surmacz-to świetny fachowiec,otwarta dla pacjentów,potrafi wytłumaczyć,ocenić realnie stan zdrowotny małego pacjenta.Nie zdarzyło się-by była niemiła dla pacjenta-ani dla personelu.Zdecydowanie polecam!

Wspaniały człowiek-wielki lekarz-polecam ją wszystkim rodzicom,którzy szukają pomocy dla swojego dziecka.

Pani doktor jest niezwykle miła, poświęca pacjentom dużo czasu i zasypuje ich swoim słowotokiem, czym stwarza WRAŻENIE kompetencji. A jak to wygląda w praktyce? Mój synek (wcześniak) już miał mieć zaordynowane przez panią doktor zastrzyki z botoksu i zagipsowywanie stawów, bo "inaczej raczej nigdy nie będzie chodził". Dzięki Bogu nie posłuchaliśmy tych zaleceń i... dziecko zaczęło samo chodzić mniej więcej 2-3 tygodnie po tej wizycie! Trudno o lepszy komentarz do fachowości pani doktor. Ludzie! Zwracajcie mniejszą uwagę na to czy ktoś jest miły a bardziej na to, jakie są efekty ...

Ludzie! Zwracajcie mniejszą uwagę na to czy ktoś jest miły a bardziej na to, jakie są efekty jego działania.

witam leczyłem mojego syna u Pani dr. Surmacz na ligocie niestety pani doktor już tam nie pracuje czy ktoś może podać mi namiary gdzie i jak można się skontaktować z panią dr. Surmacz. może ktoś posiada nr.tel.kom. dzięki za pomoc

Tak trudno napisać coś nowego na temat lekarza o tak dobrej opinii. Jest wspaniałym lekarzem - jak określono ANIOŁEM! Nigdy nie żałuję tych wielu godzin oczekiwania na wizytę! Nigdy w życiu nie spotkałam takiego lekarza z powołania! I tak niezmiernie kompetentnego!

POLECAM WSPANIAŁY LEKARZ .LECZE SWOJE DZIECKO U PANI DOKTOR OD KILKU LAT ,SUPER PODEJŚCIE DO PACJENTA MOJE DZIECKO BARDZO LUBI PANĄ DOKTOR.