lekarz Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy

Bardzo dobry lekarz, kompleksowo podchodzi do dziecka a i rodzicom wytłumaczy w czym rzecz. Natomiast rejestracja w Katowicach Ligocie i czas oczekiwania na przyjęcie to istna porażka.

kompetentny uprzejmy wzbudza zaufanie dobry lekarz

kompetentny uprzejmy wzbudza zaufanie
dobry lekarz

Specjalista godny polecenia. O wszechstronnej wiedzy z zakresu neurologii i nie tylko. Każde dziecko traktuje indywidualnie bez "szufladkowania" wg choroby. W zrozumiały sposób przedstawia i tłumaczy problem medyczny. Skutecznie podnosi na duchu. Rodzice piecioletniego Filipka.

Rodzice piecioletniego Filipka.

Polecam. Pani doktor jest bardzo miłym i dobrym specjalistą.Ma super podejście dla dziecka.Mówi bardzo zrozumiałym językiem.

Czytam Państwa komentarze i potwierdzam to że pani doktor Surmacz kieruje się wiedzą i sercem w leczeniu dzieci, to na prawdę złoty człowiek . Leczę Kubusia u pani doktor wprawdzie od listopada 2010 r. ale nie powierzyła bym swojego dziecka nikomu innemu, gdyż jest oddana temu co robi. Ta osoba całym swoim sercem angażuje się w swoją pracę . Wolne weekendy spędza na seminariach (wiem bo synek miał problemy i pisała do mnie w niedziele sms-y w sprawie leków)ciągle pogłębia swoją wiedzę odnośnie padaczki i nie tylko. To SKARB I GO SZANUJMY !!!!!!! nie zapominając że ma masę chorych i potrzebujących jej pomocy dzieci. Drodzy Rodzice więcej wyrozumiałości ta kobieta też ma swoje dzieci i też jest matką więc komu jak komu ale ja swojego synka Kubusia powierzam tylko i wyłącznie opiece tak wielkiego specjalisty !!!!!!!!Poza tym pani doktor pracuje nie tylko w Ligocie i Tychach ma masę pracy a mimo to dla dziecka zawsze jest miła i chyba o to chodzi . Dorota Duda-Siwińska mama Kubusia

Najlepszy lekarz z jakim się zetknęłam, a było ich trochę, bo mam syna wcześniaka. Neurolog na "6"! Bardzo duża wiedza, kompetentna, nie patrzy na zegarek - jeśli potrzeba, będzie dziecko i godzinę badać. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy zrozumiałym językiem. Chylę głowę przed takim człowiekiem!

bylismy z dzieckiem prywatnie i publicznie prywatnie jest duzo lepsza choc nie mila ale wytlumaczylam mezowi zeby tylko wyleczyla naszego syna choc nie wie nic o jego chorobie

dziekowac nalezy ze jest taka lekarka. bo to jest naprawde SKARB

dziekowac nalezy ze jest taka lekarka. bo to jest naprawde SKARB

wyjatkowa jest nasza kochana pani doktor A BYLAM JUZ U KILKU INNYCH. STRACILAM TYLKO NERWY BO NIC.NIE WIEDZIELI I DOPIERO DR.SURMACZ URATOWALA CORKE. TO LEKARZ BARDZO ZDOLNY KOCHAJACY SWOJA PRACE. WZOR PRAWDZIWEGO DOKTORA. POLECAM.

Wspanialy specjalista.gdy trafilam do niej 02.12.09 z synem prawie wszystko potoczylo sie w trybie natychmiastowym: skierowania,badania..itp..i mysle,ze gdyby nie ta wszedobylska biurokracja juz dzis wiadomo by bylo co sie dzieje z moim dzieckiem..Wszystkim polecam paia doktor Surmacz..