lekarz Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy

Niestety pani doktor nie udziela się już publicznie, a prywatnie nie stać mnie na leczenie dziecka, szkoda. Pieniądze szczęścia nie dają, ale mi dały by szansę leczenia syna. Jednak kasa jest najważniejsza.

Jestem matką córki która urodziła się z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym. I tez córka była pacjentką przez 16 lat u p. dok. Surmacz. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i podejścia do pacjenta. Zawdzięczam jej to, że doprowadziła moja córkę do samodzielności (na miarę córki możliwości) i zmniejszenia napadów epileptycznych, które jej uniemożliwiały rehabilitacje. Takich Neurologów jak P. dok.Jolanta Surmacz-Kampa powinno być więcej w naszym kraju, a praktykanci w tym zawodzie powinni brać przykład z Niej przykład. Pozdrawiam wszystkich pacjentów i rodziców w/w p doktor. Z poważaniem Beata K i córka Anita K Sosnowiec

Wspaniały lekarz,strasznie cierpliwy,lubi to co robi( kocha ludzi)

Wspaniały lekarz,strasznie cierpliwy,lubi to co robi( kocha ludzi)

Super lekarz. Fakt że w Górnośląskim Centrum Zdrowia Matki i Dziecka raz trafiła mi się sytuacja napisana w jednym z komentarzy ale POLECAM ja w zupełności.Przyjmuje od 8 do 20-tej jednak bardzo często kończy o godz 22 czy 23.NIGDY nie wychodzi o czasie i zostawia swoich małych pacjentów tylko przyjmuje do ostatniej osoby.Tłumaczy prostym, ludzkim językiem tak długo aż człowiek zrozumie. Jest bardzo dokładna i jeśli jest cień niepewności przebada dziecko od głowy do paluszka do nogi.POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!Jest to lekarz z powołania

zdecydowanie moge p[otwierdzic wszystkie wczesniejsze pozytywne komentarze!!!!bylismy u wielu lekarzy i od niektorych wychodzilam z placzem pani Surmacz byla jedynym lekarzem ktora po ludzku wytlumaczyla mi chorobe dziecka, ewentualne jej powiklania i cel jaki musimy starac sie osiagac!!!nowym mlodym i szkajaacymn pomozy polecam napewno

Czy ta Pani doktor zajmuje sie problemem dyskopatii i problemami z kergoslupem szyjnym? prosze o pomoc.

Trafiłam do pani doktor z polecenia znajomej. Wcześniej przeczytałam wiele komentarzy na temat jej działalności i nie pozostaje mi nic innego jak podpisać się pod komentarzami, że jest to osoba o rozległej wiedzy z zakresu pediatrii i neurologii dziecięcej; poświęca pacjentowi dużo czasu przeprowadzając z rodzicem dokładny wywiad na temat rozwoju dziecka; w sposób czytelny i jasny tłumaczy wszelkie wątpliwości,terminologią medyczną posługuje się w sposób zrozumiały dla rodzica; kieruje na potrzebne badania, nie bagatelizuje żadnego problemu. Po kilku moich słowach pani doktor sama zaczęła mówić o zachowaniach mojego synka, wszystko się zgadzało. Uważam, że jeśli ktokolwiek martwi się zachowaniem swojej pociechy, ma wątpliwości co do jej prawidłowego rozwoju, nie powinien czekać, tylko niezwłocznie udać się na wizytę do pani doktor. Przyjmuje m.in. w Tychach , w przychodni nr 4. POLECAM !!!

Witam Was wszystkich. Drodzy rodzice jeśli szukacie Bardzo Dobrego Neurologa Dziecięcego to Pani dr Surmacz jest właśnie takim lekarzem jakiego szukacie i który spełni wasze wszystkie oczekiwania. Mój 5-letni syn od razu ją polubił my z mężem również od razu obdarzyliśmy ją zaufanie. Perfekcyjny diagnosta, a do tego potrafi wszystko tak wytłumaczyć że nie trzeba mieć wykształcenia medycznego żeby się w tym wszystkim odnaleźć. Pierwsza wizyta trwała u niej 50 min a kolejna już półtorej godziny bo mieliśmy bardzo dużo pytań - na które cierpliwie odpowiadała. Tak byliśmy na wizycie prywatnej ale uważam że za tak fachową pomoc - warto było wydać pieniądze. Moje dziecko ma diagnoze: zaburzenia neurorozwojowe w treści Asperger. Wielu lekarzy odwiedziliśmy ale to co nas spotkało na wizycie u Pani doktor przeszło nasze najśmielsze oczekiwania - nie wiedziałam że tacy lekarze jeszcze istnieją. Jestem jej wdzięczna za wszystko co dla nas zrobiła do tej pory i za to co jeszcze zrobi bo nie kończy się jeszcze nasza przygoda z Panią doktor Surmacz. Polecam wszystkim:))

Bardzo dobry lekarz pokierowała mną dokładnie i wyciągnęła mi dziecko z choroby.

Mój synek Daniel po przebytej wysokiej żółtaczce po narodzinach, miał przykurcz mięśni grzbietowych. kochana Pani doktor szybko "postawiła go na nogi", pokazując jak należy z nim ćwiczyć, rzeczywiście każdemu dziecko poświęca tyle czasu ile potrzeba, a w trakcie rozmowy z opiekunami, ciągle obserwuje zachowanie dziecka i cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Szczerze polecam.