lekarz Leszek Rymsza

Lekarz sportowy

To moja trzecia wizyta u tego lekarza (przez 3 kolejne lata). Naprawdę polecam. Full profesjonalizm. Moi znajomi także byli u pana Rymsza i też są zadowoleni. Bardzo elastyczny pod względem terminu wizyty (miałam napięty termin z powodu wyjazdu i pan doktor przyjął mnie tego samego dnia). Trzeba mieć aktualne wyniki badań ze sobą (bez tego nie wydaje zaświadczeń).

Serdecznie polecam. Kompetentny i uprzejmy. Jest nurkiem, więc rozumie nasz sport. Cierpliwie tłumaczy różne sprawy związane z nurkowaniem. Ma sporą wiedzę na ten temat. Z tego co wiem, to ma najwyższy stopień nurkowy w CMAS. Nie daje zaświadczeń bez badania. Cenię to w panu doktorze.

Badanie bardzo "męczące" ale w pozytywnym znaczeniu. zaden lekarz nurkowy jeszcze mnie nie badał tak dokładnie. Sprawia wrażenie, że zna się na rzeczy. Wiem, że jest nurkiem. Może dlatego jest taki dokładny i rzeczowy

Uważam, że jest OK. Polecam tego doktora jako lekarza dla nurków. Sama jestem nurkiem i badałam się u różnych lekrzy, którzy mało znali się na tym sporcie. Pan doktor też jest nurkiem, a więc wie co badać i sprawdzać.

Według mnie lekarz godny polecenia. Byłam u niego jako nurek i przeprowadził bardzo szczegółowe testy zdrowotne przy kwalifikowaniu do nurkowania. Z tego co wiem jest w Stowarzyszeniu Lekarzy Klubowych i bada nurków na różne szczeble szkoleń. Poza tym jest bardzo elastyczny w kwestii umawiania się z pacjentami(ja wyjeżdzałam następnego dnia an wyjazd nurkowy i mnie przyjął bez problemu - jeden warunek: musi być prześwietlenie płuc). Polecam.

Polecam. Bardzo skrupilatnie bada i dostosowyje się do terminów. Mnie zbadał na jeden dzień przed wyjazdem do Egiptu.

Polecam. Bardzo skrupilatnie bada i dostosowyje się do terminów.
Mnie zbadał na jeden dzień przed wyjazdem do Egiptu.

Polecam. Lekarz zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów (nawet w trudnych terminach). Znam go jako lekarza nurkowego i śmiało mogę powiedzieć, że jest skrupulatny i dokładny.

nie spełnił oczekiwań zbyt długo czeka się na wizytę

nie spełnił oczekiwań zbyt długo czeka się na wizytę