lekarz Leszek Zięba

Neurolog

1,9
2,4
2,2

Odradzam na prywatna wizytę umówiona na konkretna godzinę czeka się w kolejce dodatkowo lekarz nie poświęca czasu na badania tylko wypisuje leki po jakimś czasie trafiłam do innego neurologa gdzie po wykonaniu badań okazało się że poprzedni lekarz dobrał mi zle leczenie a mój stan zdrowia wcale się nie polepszył a wręcz przeciwnie podsumowując szkoda czasu zdrowia i pieniędzy na wizytę u Pana doktora

Najlepszy neurolog u jakiego się leczyłem! Rozpoznał chorobę, której żaden inny lekarz nie był w stanie zdiagnozować. Uprzejmy i życzliwy dla pacjenta. Nie mam żadnych krytycznych uwag! Serdecznie polecam!

dla mnie dr.Zieba zawsze byl mily,a lecze sie u niego od 4 lat.to ten lekarz potrafil rozpoznac moja chorobe.Dziekuje.

Radzę uważać na tego pseudolekarza szerokim łukiem na dzien dobry chamsko dogaduje pacjentowi,nie chce wypisac zaświadczenia szczególnie utrudniając jest agresywny i naburmuszony,myli nazwiska pacjentów na receptach i skierowaniach na badania takjakby jakąś łaskę robił że wogóle pacjenta przyjmuje a przecież nierobi tego bezpłatnie,potraktował mnie jak śmiecia więc jak go tak samo potraktuje i złoże skarge na niego.

Pan dr rzeczywiście minął się z powołaniem... opinie zawarte w tym serwisie potwierdziły się. Lekarz skandalicznie niegrzeczny. Z olbrzymią łaską przyjmujący pacjentów.

nigdy wiecej ,nie umie leczyc tylko kase wziazc UWGA NA NIEGO

nigdy wiecej ,nie umie leczyc tylko kase wziazc UWGA NA NIEGO

jak chcesz wywalić pieniądze w błoto i usłyszeć poradę schudnij i ćwicz na poważne dolegliwości to zapraszam do tego pana.

Lekarz, który powinien się leczyć na nerwy. Jest chamski, ordynarny i bardzo nieprzyjemny.

Lekarz który minął się z powołaniem. Lekarz który nie wzbudza zaufania a wręcz przeciwnie swoim zachowaniem budzi niechęć i agresje. jest ordynarny

Mój tato leżał w szpitalu po wylewie na oddz.neurologii. Pan doktor nie potrafił pokojarzyć na jakiej sali sie znajduje ,z kim rozmawia ,patrząc w dokumentację medyczną stale zwracał się do 100% faceta -"proszę Pani".Gdzie jest miejsce na rozpoznanie choroby?