prof. dr hab. n. med. Lidia Hyla-Klekot

Nefrolog

Świetny lekarz, ogromna wiedza na temat nefrologii. Jako jedyna pomogła mi uporać się z nawracającymi problemami. Przeanalizowała dokładnie wieloletni problem, skierowała na konkretne badania, starała się opisywać i tłumaczyć wszystko z czym mamy do czynienia. Dzięki niej mogę cieszyć się dzisiaj zdrowiem. Wszyscy inni lekarze ciągle przepisywali i wciskali jedynie antybiotyki, przez które moja odporność była co raz gorsza, a problemy wciąż wracały. Jestem ogromnie wdzięczna za jej poświęcony czas, wiedzę, chęć pomocy jak i dojścia do przyczyny problemu.

przerost nad wielkością! Traktowanie z góry rodziców. Brak panowania nad sobą podczas rozmowy z zaniepokojonym rodzicem. Lekarz -dobry, człowiek - ...

beszczelne i niekulturalne podejście do pacjenta,wmawianie pacjentowi ze wymyśla sobie choroby,nie informuje rodziców o możliwości konsultacji z innym lekarzem,jako lekarz jest podła i fałszywa,tak naprawdę nie ważny jest pacjent,widocznie tytuły źle wpłynęły na stan zdrowia LEKARZA

uczen przerósł mistrza pani frofesor! osobiscie nie polecam, kazdy ma swoje zdanie ... jesli komus uratowala zycie to naprawde sie ciesze natomiast mojej corce... najprosciej jak sie dalo pomoc nie umiala badz nie chciala dokladniej przyjrzec sie temu przypadkowi... a wystarczylo naprawde niewiele

Miałem ogromne szczęście spotykając Panią Profesor, znakomitego lekarza, wspaniałego człowieka, któremu zawdzięczam zdrowie dziecka, ale także pomoc dla innych członków rodziny. Głęboki szacunek i wdzięczność zawsze towarzyszą mi na myśl o Pani Profesor. Leszek Pindur

Głęboki szacunek i wdzięczność zawsze towarzyszą mi na myśl o Pani Profesor.
Leszek Pindur

PANI PROFESOR LIDIA HYLA KLEKOT TO PRAWDZIWY ANIOŁ.TYLKO TAK USKRZYDLONY CZŁOWIEK JAK PANI PROFESOR... MOŻE BYĆ TAK DOBRY,UCZCIWY I MIŁY.DLA MNIE TO PANI PROFESOR LIDIA HYLA KLEKOT JEST ANIOŁEM.POLECAM WSZYSTKIM.PANI PROFESOR LECZY NIE TYLKO UMIEJĘTNOŚCIAMI MEDYCZNYMI...ALE RÓWNIEŻ OGROMNYM SERCEM DO SWOICH PACJENTÓW,ORAZ RADOSNYM SZCZERYM UŚMIECHEM.POZDRAWIAM PANIĄ PROFESOR! KATARZYNA KARKIEWICZ Z ŁODZI.

Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Ogromna wiedza i doświadczenie, a przy tym cudowne podejście do małych pacjentów i ich rodziców.