lekarz Lidia Liszczyk-Mania

Laryngolog dziecięcy

Zdecydowanie polecam panią doktor, która jest świetnym specjalistą z olbrzymim doswiadczeniem jeżeli chodzi o małych pacjentów, a przy tym sympatyczna i przyjazna osoba. Sprawnie wykonuje badania i wnikliwie przeprowadza wywiad. W naszym przypadku trafnie postawiła diagnozę przerost III migdałka gardłowego. Pani doktor wszystko nam wytłumaczyła na czym polega zabieg, chętnie odpowiadała na zadawane pytania. Operacja przebiegła bardzo profesjonalnie , wszystko odbyło sie na najwyższym poziomie, super opieka i wspaniałe warunki. Cały personel szpitala Inter-Med bardzo miły i przyjaźnie nastawiony do pacjentów zwłaszcza dzieci. Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy.

Witam! Polecam panią dr Lidię Liszczyk-Mania. Po wielu wizytach u różnych lekarzy mogę dziś powiedzieć że bardzo przyjemna dla dziecka i dla rodziców, opowiedziała nam w czym jest problem z migdałkiem u naszego dziecka. Dobrze wykonany zabieg, dziecka nawet gardełko wogóle nie bolało. Jako osoba i lekarz na oddziale super, można ja o wszystko zapytać i chętnie odpowida można określić jako "swój lekarz". Polecam dr Liszczyk- Manię!!!

Rewelacyjny lekarz,wyjaśni obrazowo,szczegółowo,interesuje się po zabiegu co chwilę pytając o samopoczucie,delikatnaw czasie badania,same superlatywy :)

Stanowcza kompetentna wzbudzjaca zaufanie u rodziców.Jak najbardziej polecam wszystkim zaniepokojonym rodzicom,bez obaw zaopiekuje sie waszymi pociechami.....

Bardzo miła pani doktor,operowała mojemu synkowi migdałki.Interesuje się pacjentem,ma fajne podejście do dzieci,jak coś potrzeba,to zawsze można się do pani zwrócić i pomoże.Razem z synkiem jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu z panią doktor.

Nie polecam poświęca mało czasu i jest niedostepna

Nie polecam poświęca mało czasu i jest niedostepna