lekarz Lidia Liszczyk-Mania

Laryngolog dziecięcy

Niestety, ale wizyta kompletnie nieudana. Córka (13 lat) była tylko na czyszczeniu uszu (przetkaniu), a po wizycie przestała słyszeć na prawe ucho i skończyło się na płaczu do samego zaśnięcia (ok godz 23)(i jeszcze nie wiem co będzie rano!). Druga córka (9 lat) ma do wycięcia 3 migdałek i poszliśmy z córką bo nam obiecano, że Pani doktor umówi ją do "swojego" szpitala. Niestety stwierdziła że nie ma miejsc. Najważniejsze że skasowała 300 i 250 zł za wizyty, które nie przyniosły nic dobrego. Już tam się więcej nie pokażemy. Wyzysk kasy i tyle.

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Wycinała migdałka moim córkom i wszystko było w najlepszym porządku. Bardzo troskliwie zajmuje się pacjentami,ale przede wszystkim to bardzo doświadczony lekarz. Polecam serdecznie

Beznadziejna lekarka. Empatia to słowo którego nie ma w swoim słowniku. Nic nie wytłumaczyła, nie opowiedziała o przerośniętym migdale. Badanie u córki przeprowadziła siłowo, nie opowiedziała, co będzie robić (co to za problem powiedziec: "Teraz zajrzę Ci do uszka/gardelka/teraz nacisnę" ) dodatkowo zadrapała boleśnie dziecko. Dziecko nie umiało się uspokoić po wyjściu z gabinetu. Nie polecam! odradzam! Jak jest się wypalonym zawodowo to się w domu siedzi a nie przyjmuje małych pacjentów. A jak się ma problemy to się je zostawia za drzwiami gabinetu. BEZNADZIEJNA. OKROPNA. PASKUDNA.

Zdecydowanie polecam panią doktor, która jest świetnym specjalistą z olbrzymim doswiadczeniem jeżeli chodzi o małych pacjentów, a przy tym sympatyczna i przyjazna osoba. Sprawnie wykonuje badania i wnikliwie przeprowadza wywiad. W naszym przypadku trafnie postawiła diagnozę przerost III migdałka gardłowego. Pani doktor wszystko nam wytłumaczyła na czym polega zabieg, chętnie odpowiadała na zadawane pytania. Operacja przebiegła bardzo profesjonalnie , wszystko odbyło sie na najwyższym poziomie, super opieka i wspaniałe warunki. Cały personel szpitala Inter-Med bardzo miły i przyjaźnie nastawiony do pacjentów zwłaszcza dzieci. Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy.

Rewelacyjny lekarz,wyjaśni obrazowo,szczegółowo,interesuje się po zabiegu co chwilę pytając o samopoczucie,delikatnaw czasie badania,same superlatywy :)

Witam! Polecam panią dr Lidię Liszczyk-Mania. Po wielu wizytach u różnych lekarzy mogę dziś powiedzieć że bardzo przyjemna dla dziecka i dla rodziców, opowiedziała nam w czym jest problem z migdałkiem u naszego dziecka. Dobrze wykonany zabieg, dziecka nawet gardełko wogóle nie bolało. Jako osoba i lekarz na oddziale super, można ja o wszystko zapytać i chętnie odpowida można określić jako "swój lekarz". Polecam dr Liszczyk- Manię!!!

Stanowcza kompetentna wzbudzjaca zaufanie u rodziców.Jak najbardziej polecam wszystkim zaniepokojonym rodzicom,bez obaw zaopiekuje sie waszymi pociechami.....

Nie polecam poświęca mało czasu i jest niedostepna

Nie polecam poświęca mało czasu i jest niedostepna

Bardzo miła pani doktor,operowała mojemu synkowi migdałki.Interesuje się pacjentem,ma fajne podejście do dzieci,jak coś potrzeba,to zawsze można się do pani zwrócić i pomoże.Razem z synkiem jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu z panią doktor.