lekarz Lidia Zieziula

Pani doktor z powołania. Zawsze poświęci tyle czasu ile jest potrzebne, nie daje antybiotyków bez potrzeby.

Wspaniała Pani Doktor , uprzejma, wysłuchała, poradziła i pomogła, cudowny CZŁOWIEK. Wspaniałe podejście do dzieci, język dziecka i zrozumienie.

Nasz ulubiony lekarz. Co prawda nigdy nic poważnego Synkowi nie dolegało, ale może właśnie dzięki Pani Doktor, do której chodzimy od samego początku. Naturalnie odwiedziliśmy kilku innych lekarzy, ale Pani Lidia jest zdecydowanie nr 1 :) Zależy jej na zdiagnozowaniu problemu, a nie tylko na zaleczeniu objawów. I ma super podejście do małych pacjentów.

Nasz ulubiony lekarz.