lekarz Lila Giełzak

Okulista

Po dzisiejszej wizycie w Ośrodku Zdrowia w Sycowie. Delikatnie rzecz ujmując okulistka nie miła. Już na wejściu jej mina świadczyła o wielkim zniechęceniu po przyjściu do pracy. Opryskliwa w stosunku do mojej żony. Na początku nie chciała z nią rozmawiać, bo cytuję,, Na korytarzu nie będę z panią rozmawiać". Po otwarciu drzwi nagła zmiana decyzji i krótka rozmowa. Na pytanie czy przyjmie roczne dziecko, zapytała się co dolega. Po wyjaśnieniu stwierdziła, że cytuję,, Ja mam dzisiaj bardzo ciężkie przypadki i jak pani chce może czekać, ale nie gwarantuję, że panią przyjmę." W dalszej części tej krótkiej rozmowy ni stąd ni zowąd powiedziała, że i tak nie zbada bo nie ma przygotowanego sprzętu ani takowego nie posiada. Reasumując. Nie polecam tej pani, przynajmniej jeśli chodzi o dzieci. Po wyjściu z gabinetu reszta pacjentów w szoku, że dziecko nie zostało przyjęte. Nie pozdrawiam.

Pani nieprzyjemna w rozmowie, zniechecona i nie miła dla pacjentów. Odmowienie zbadania rocznego dziecka stwierdzając iż nie ma sprzętu