Lekarze Łobez

lekarz Ryszard Wall

Gabinet Ginekologiczny Ryszard Wall
Wybickiego 5/11
Łobez

Nie polecam żadnej kobiecie prowadzić ciąży u tego Pana. Bagatelizuje problemy, jeżeli idzie się na NFZ średnio go obchodzą pacjentki, mało mnie nie wykończył. Najgorszemu wrogowi nie życzę.
Właśnie jestem świeżo po wizycie.
Dawno a może wcale nie byłam u tak dobrego lekarza i człowieka.Pani doktor poświęciła mi tyle czasu że brakłoby mi czasu na opisanie mojej wizyty.
Jest bardzo dokładna,można szczerze z ta Panią porozmawiać,luźna i miła rozmowa.Dla tej Pani człowiek to całośc a nie część która jest chora.Kilka godzinna wizyta u Pani doktor trwała jak 5 minut.Szkoda że takich lekarzy jest tak mało.Szczerze polecam innym pacjentom ...

lekarz Ryszard Ćwikliński

Traumatolog, Ortopeda

Łobez

Pragnę panu "DOKTOROWI" serdecznie "podziękować" za cudowne "uzdrowienie". Człowiek ten będąc lekarzem orzecznikiem do spraw niepełnosprawności w Gryficach ( Zach. Pomorskie ), niczym Jezus Chrystus w cudowny sposób uzdrowił mnie ! "Pozbyłem" się dzięki niemu: naczyniaka W kręgosłupie, wielkości 30x30x28 mm, nie dość tego, ten człowiek w czasie DZIESIĘCIU MINUT (!) wyleczył zwyrodnienie moich stawów biodrowych,stawów kolanowych i przyczepu łokciowego. Dzięki jego (!) "TERAPII" i Oceny, jestem zdrowy jak ryba, ...
Opinia dodana przez: Artur L.

lekarz Andrzej Jarzemski

Łobez

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Specjalista, prawdziwy fachowiec w swojej branży. polecam wszystkim pacjentkom.

lekarz Regina Pobłocka

Laryngolog

Łobez

Pani doktor jest miła. Badanie jest szczegółowe i dokładne dlatego dla niektórych męczące. Potrafi powiedzieć do tego, że zastosowała swoje wszystkie możliwe środki (jeśli nie ma poprawy) kieruje pacjenta dalej. To rzadko spotykana ale i ceniona cecha.

lekarz Maria Paprocka-Wall

Internista, Reumatolog

Wybickiego 5 lok. 11
73-150 Łobez

Bardzo dobry reumatolog. Pani doktor pomogła mi i teraz ból stawów nie spędza mi już snu z powiek.

Beata Danowska-Krawczak

Łobez

Z tak nieprofesjonalnym podejściem lekarza rzadko kiedy można się spotkać.

Arogancka, bezczelna, i jak się okazuje niekoniecznie kompetentna.
Pani doktor najpierw doprowadziła do fatalnego stanu zęba, a później umyła ręce mówiąc, że nie podejmie się dalszego leczenia, bo ząb jest już tylko do usunięcia chirurgicznego.

Okazało się, że inny lekarz podjął się leczenia kanałowego i uratuje zęba, naprawiając jednocześnie to, co Pani Krawczak zepsuła.

Kontakt ...

lekarz Andrzej Wysocki

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICOR"
Kwiatowa 12
73-150 Łobez

Polecam. Bardzo dobry lekarz, super podejście.

lekarz Krystyna Malinowska

Pediatra

Łobez

Moim zdaniem jest osoba kompetentną chociaż nie zawsze wyrozumiałą. Z wielką chęcią chodzę do niej wraz ze swoją rodzina. Nie całą bym się powierzyć jej opiece swoich dzieci. Fakt, że nie zawsze jest sympatyczna i potrafi powiedzieć to co jej leży na sercu ale mimo to jest pełna empati i zrozumienia. Zdecydowanie polecam. Można tej osobie w pełni zaufać. Jestem na TAK! :)

lekarz Ryszard Owczarek

Ortopeda

Podstawowa Opieka Zdrowotna
gen. Władysława Sikorskiego 6
73-150 Łobez

Bardzo dobry z uśmiechem ,kompetentny lekarz , super kontakt.Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.Pełen profesionalizm!! Bardzo Polecam!!!
Opinia dodana przez: Bogdan