Lekarze Łobez

lekarz Jerzy Gawdzik

Podstawowa Opieka Zdrowotna
gen. Władysława Sikorskiego 6
73-150 Łobez

Najlepszy lekarz jakiego znam. Niezwykle kompetentny nie tylko w temacie ortopedii,ale również pomoże w innych dolegliwościach i pokieruje . Zawsze wysłucha ,zaproponuje najlepsze rozwiązania. Bardzo sympatyczny i empatyczny lekarz, polecam .
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Ryszard Owczarek

Podstawowa Opieka Zdrowotna
gen. Władysława Sikorskiego 6
73-150 Łobez

Bardzo dobry z uśmiechem ,kompetentny lekarz , super kontakt.Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.Pełen profesionalizm!! Bardzo Polecam!!!
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Wiktor Bogucki

ulica Szymanowskiego 7
73-150 Łobez

Polecam Lekarz przeprowadza dokładny wywiad i w razie konieczności wystawia skierowania na badania

lek. dent. Jędrzej Wysocki

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS DENTICA"
ulica Kościelna 6A
73-150 Łobez

Bardzo sympatyczny, konkretny doktor. Wszystko co robi, dobrze tłumaczy. Jest wykwalifikowanym stomatologiem i jest na pewno godny polecenia.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Andrzej Jarzemski

Łobez

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Specjalista, prawdziwy fachowiec w swojej branży. polecam wszystkim pacjentkom.

lekarz Maria Paprocka-Wall

Internista, Reumatolog

Gabinet
Wybickiego 5 lok. 11
73-150 Łobez

Bardzo dobry lekarz Ludzkie podejście Pani doktor godna polecenia. Wszystko tłumaczy zrozumiale dla pacjenta Uśmiech pani doktor na przywitanie pacjenta kojący.

lekarz Andrzej Wysocki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICOR"
Kwiatowa 12
73-150 Łobez

Polecam. Bardzo dobry lekarz, super podejście.

lekarz Marzena Kargul

Neurolog

73-150 Łobez

Pani doktor jest dobrym specjalistą i wspaniałą osobą .Kiedy miałam wypadek w pracy i zabrała mnie karetka bo nie mogłam stać ani się ruszać w szpitalu nie udzielono mi pomocy jaką potrzebowałam na moją prośbę i oburzenie zrobiono mi prześwietlenie a CHIRURG stwierdził że jestem symulantką i jak chcem to mogę zostać w szpitalu oczywiście nie zgodziłam się i zamówiłam wizytę domową(nadal nie mogłam się ruszać)pani doktor Kargul ona zobaczyła ...
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Ryszard Wall

Gabinet Ginekologiczny Ryszard Wall
Wybickiego 5/11
Łobez

Nie polecam !!!! Przez wielkie N Chodziłam do tego lekarza bo mi prowadził ciążę nie robił USG nie sprawdzał czy wszystko wporzadku aż wkoncu doszło do tego że w ostatnią wizytę jak poszłam na ktg nie było ruchów dziecka co mnie zaniepokoiło pan ginekolog stwierdził że jest wszystko wporzadku że tak ma być bo to normalne Niestety tydzień później okazało się że nie czułam ruchów dziecka odeszły mi wody płodowe ...
Właśnie jestem świeżo po wizycie. Dawno a może wcale nie byłam u tak dobrego lekarza i człowieka.Pani doktor poświęciła mi tyle czasu że brakłoby mi czasu na opisanie mojej wizyty. Jest bardzo dokładna,można szczerze z ta Panią porozmawiać,luźna i miła rozmowa.Dla tej Pani człowiek to całośc a nie część która jest chora.Kilka godzinna wizyta u Pani doktor trwała jak 5 minut.Szkoda że takich lekarzy jest tak mało.Szczerze polecam innym pacjentom ...

lekarz Krystyna Malinowska

Łobez

Moim zdaniem jest osoba kompetentną chociaż nie zawsze wyrozumiałą. Z wielką chęcią chodzę do niej wraz ze swoją rodzina. Nie całą bym się powierzyć jej opiece swoich dzieci. Fakt, że nie zawsze jest sympatyczna i potrafi powiedzieć to co jej leży na sercu ale mimo to jest pełna empati i zrozumienia. Zdecydowanie polecam. Można tej osobie w pełni zaufać. Jestem na TAK! :)
Pani doktor jest miła. Badanie jest szczegółowe i dokładne dlatego dla niektórych męczące. Potrafi powiedzieć do tego, że zastosowała swoje wszystkie możliwe środki (jeśli nie ma poprawy) kieruje pacjenta dalej. To rzadko spotykana ale i ceniona cecha.

Grzegorz Bajerowicz

73-150 Łobez

Od lat korzystam i nie zamienie na innego

Beata Danowska-Krawczak

Łobez

Nie polecam U tej dentystki nie można liczyć na znieczulenie Człowiek czuje się tam jak intruz Dodatkowo wszystkie wypełnienia które mi zrobiła wypadły po 2 tygodniach W sumie to że można tam dostać się z dnia na dzień powinien dać do myślenia
PANI DOKTOR TO SUPER LEKARZ POLECAM.PRYWATNA WIZYTA CZY NA NFZ KAZDEGO TRAKTUJE Z UWAGA.

lek. dent. Stanisława Cybulska

Prywatny Gabinet Lekarski