Logopeda Bytom

Oligofrenopedagog, Neurologopeda

ZSS nr 3
ul. Konstytucji 20
Bytom

Pani Kasia Śmietańska pomogła mojemu 7 letniemu synowi uporać się z wadą wymowy w nadzwyczajny sposób. Michał uwielbia swoją nauczycielkę i obecnie bardzo tęskni za zajęciami, których nie ma już potrzeby kontynuować. W ciągu zaledwie 9 miesięcy urodziła nam się poprawna mowa. Uporaliśmy się wspólnie z zaburzeniami szeregów: s,z,c sz, ż, cz, dż, oraz z zębowymi (wypadającymi) d i t.
Pani Kasia to znakomity logopeda i terapeuta - także sfrustrowanych ...

Pani Kasia to znakomity logopeda i terapeuta - także sfrustrowanych matek:). To ciepła, wyrozumiała osoba, o wielkiej cierpliwości i cudownym podejściu do pacjentów. Prawdziwa profesjonalistka. Jest wymagająca również wobec rodziców, od których oczekuje aktywności, systematyczności i współpracy w terapii oraz w ćwiczeniach prowadzonych z dzieckiem. Efekt jej działania zaczyna być szybko dostrzegany, co więcej utrzymuje się trwale. Ja i mój syn bardzo jesteśmy wdzięczni Kasi za autentyczną troskę o Michałka, za ten wspólny czas spędzony na ćwiczeniach logopedycznych, a przede wszystkim za oszałamiający efekt. Dziękujemy! i oczywiście polecamy wszystkim i zalecamy każdemu, kto potrzebuje pomocy w zakresie poprawności wymowy.:)

Opinia dodana przez: Joanna

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Wyjątkowy profesjonalizm, wiedza, wysoka kultura osobista, życzliwośc, niezwykła empatia, serdecznośc oraz cierpliwośc sprawia iz dla osób z problemami logopedycznymi lub neurologopedycznymi w szczególności w szczególności dla naszych pociech to logopeda idealny. Bardzo pomogła mojemu synowi. Dziekuje POLECAM !!!

Bytom ul. Chrzanowskiego 19/2
Bytom

Polecam Panią Monikę każdemu kto oczekuje skutecznej terapii neurologopedycznej. Nie wiem, czy Pani Monika przyjmuje prywatnie. Moja córka uczęszczała na terapię logopedyczną w szkole w Zabrzu. Jestem bardzo zadowolona.
Barbara z Zabrza

Barbara z Zabrza

Chłodna 1 (Intimed)

Przy pierwszej wizycie dziecko nauczyło się wymiawiać literki cz,sz,rz. Polecam

Przy pierwszej wizycie dziecko nauczyło się wymiawiać literki cz,sz,rz. Polecam

Fałata 19
41-902 Bytom

Pani Doktor jest osobą niezwykle kontaktową, uprzejmą , z łatwością znajdującą wspólny język z pacjentem. Jej lekcje przebiegają w bardzo serdecznej atmosferze, a jednocześnie są intensywną nauką. Gorąco Panią Doktor polecam. Pacjenci do Niej chcą wracać!

Logopedzi w mieście Bytom