Filtruj terminy

mgr Hanna Kubiś

Logopeda, Logopeda dziecięcy

mediart
80-298 Gdańsk

Fachowość i miłe podejście do dziecka i rodziców.Korzystna cena.Bardzo polecamy,wiemy w jakim kierunku pracować z dzieckiem,a byliśmy zagubieni.

mgr Anna Tońska-Szyfelbein

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

LOGO-PED. Centrum Neurologopedyczno-Terapeutyczne
ul. Grunwaldzka 83/1
Wrzeszcz, Gdańsk

Do pani logopedy mój Krzyś chodzi bardzo chętnie, bardzo się cieszy na każdą wizytę. Pani Ania jest mega cierpliwa i do Krzysia, ale też do rodziców :) Zajęcia są dostosowane do małych dzieci, gabinet bardzo fajny. I oczywiście są postępy w terapii. Wszystkim znajomym polecamy to miejsce.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Marta Baj

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl
ul Mickiewicza 28/30
Gdańsk

Pani miła i ładnie się uśmiecha, ale umiejętność odpowiedzi na pytania już nie taka dobra. Odniosłam wrażenie, że uśmiechem i miłym podejściem próbuje zatuszować swoją niewiedzę. Zupełnie nie wiedziała jak podejść do mojego dziecka i nie umiała postawić konkretnej diagnozy. Na szczęście znalazłam pomoc gdzie indziej. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Monika Cora

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

przeciętnie,zbyt powierzchowne tłumaczenie syn był wystraszony,nie wiem czy jeszcze pójdę do tej pani

mgr Agnieszka Mielewska

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Lingwista"
ul. Św. Barbary 1
Gdańsk

Pani Agnieszka miała bardzo ciekawe podejście i potrafiła nawiązać dobry kontakt z moim nastoletnim synem. Terapia była kompleksowa i dużo nam pomogła.
Opinia dodana przez: Mariola

Ewa Sowa

Wyczółkowskiego 103
80-147 Gdańsk

Troje moich dzieci uczyła wymowy pani Ewa Sowa. Dzięki różnorodnym zajęciom(puzzle, gry planszowe, komputer, rysunki)dzieci z zainteresowaniem biorą udział w zajęciach i w zabawie uczą się poprawnej wymowy.Pani Ewa Sowa ma prawdziwy dar słuchania i rozmawiania z dziećmi. Traktuje je z wielkim szacunkiem i profesjonalnym podejściem. Każda minuta zajęć jest zaplanowana do perfekcji.Dzieci wychodząc z zajęć są zadowolone. Córka po zakończeniu terapii chciała nadal uczęszczać na zajęcia. Bardzo lubiła zajęcia ...

Lidia Skoczek

al. gen. Hallera 90 lok. 2
80-420 Gdańsk

bardzo dobra specjalistka, uprzejma i miła osoba

mgr Iwona Piotrowska

Kowale, Gdańsk

Polecam, jak do tej pory leczę się i nie zamierzam zmienić lekarza pierwszego kontaktu. Pacjent

Romana Sprawka

Pólnicy 24 lok. 15