Filtruj terminy

Logopeda Gdańsk

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Lingwista"
ul. Św. Barbary 1
Gdańsk

Pani Agnieszka miała bardzo ciekawe podejście i potrafiła nawiązać dobry kontakt z moim nastoletnim synem. Terapia była kompleksowa i dużo nam pomogła.

Opinia dodana przez: Mariola

Wyczółkowskiego 103
80-147 Gdańsk

Troje moich dzieci uczyła wymowy pani Ewa Sowa. Dzięki różnorodnym zajęciom(puzzle, gry planszowe, komputer, rysunki)dzieci z zainteresowaniem biorą udział w zajęciach i w zabawie uczą się poprawnej wymowy.Pani Ewa Sowa ma prawdziwy dar słuchania i rozmawiania z dziećmi. Traktuje je z wielkim szacunkiem i profesjonalnym podejściem. Każda minuta zajęć jest zaplanowana do perfekcji.Dzieci wychodząc z zajęć są zadowolone. Córka po zakończeniu terapii chciała nadal uczęszczać na zajęcia. Bardzo lubiła zajęcia jak i panią Sowę. Polecam tę wspaniałą logopedę a jednocześnie człowieka wysokiej kultury osobistej.

al. gen. Hallera 90 lok. 2
80-420 Gdańsk

bardzo dobra specjalistka, uprzejma i miła osoba

bardzo dobra specjalistka, uprzejma i miła osoba

Anna Tońska-Szyfelbein

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

LOGO-PED. Gabinet terapii logopedycznej i pedagogicznej.
B. Chrobrego 5/4
80-423 Gdańsk

W końcu ktoś kompetentny, ktoś kto był w stanie memu dziecku poświęcić bardzo dużo czasu, dokładnie przebadać i zwrócić uwagę na najmniejsze nawet (a mnie wydające się nieistotne) szczegóły dotyczące nie tylko rozwoju mowy mego synka. Pani bardzo cierpliwa i do dziecka i do mnie, bo zadałam naprawe dużo pytań. I co cenne, na wszystkie doczekałam się dokładnej odpowiedzi. Polecam jak najbardziej tego specjalistę.

Opinia dodana przez: Monika

Marta Baj

Wizyty domowe, Logopeda dziecięcy

Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl
ul Mickiewicza 28/30
Gdańsk

Pani miła i ładnie się uśmiecha, ale umiejętność odpowiedzi na pytania już nie taka dobra. Odniosłam wrażenie, że uśmiechem i miłym podejściem próbuje zatuszować swoją niewiedzę. Zupełnie nie wiedziała jak podejść do mojego dziecka i nie umiała postawić konkretnej diagnozy. Na szczęście znalazłam pomoc gdzie indziej. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Anna

Kowale, Gdańsk

Polecam, jak do tej pory leczę się i nie zamierzam zmienić lekarza pierwszego kontaktu. Pacjent

mgr Hanna Kubiś

mediart
80-298 Gdańsk

Fachowość i miłe podejście do dziecka i rodziców.Korzystna cena.Bardzo polecamy,wiemy w jakim kierunku pracować z dzieckiem,a byliśmy zagubieni.

lekarz Monika Cora

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

przeciętnie,zbyt powierzchowne tłumaczenie syn był wystraszony,nie wiem czy jeszcze pójdę do tej pani

Pólnicy 24 lok. 15
80-177 Gdańsk