Logopeda Katowice

Logopeda Katowice mgr Beata Mazurek-Bugaj

KATOWICKIE CENTRUM PSYCHOLOGICZNE SALVATE
ul. Wojewódzka 26a/3
40-008 Katowice

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !

Opinia dodana przez: bug123 wbugaj

lekarz Józef Oczadły

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Kościuszki 16
40-047 Katowice

Leczyłam się już jako osoba dorosła (reranie). Po kilku wizytach "nauczyłam" się mówić, choć na początku w ogóle sobie tego nie wyobrażałam. Gorąco polecam.

gabinet

Katowice

Do p. Wieczorek trafiłam z polecenia. Jestem zadowolona i polecam Ją innym z czysty sumieniem.

gabinet

Katowice

Mieszkam w Holandii i zawsze gdy jestem w Polsce konsultuję u p. Wieczorek swoje dziecko. Polecam ponieważ jest profesjonalistą.,

NZOZ Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore"
Bażantów 2
40-668 Katowice

Pani Czesława Pacześniowska to logopeda wyjątkowy, bardzo kompetentna z dużą wiedzą i doświadczeniem, wymagająca, ale bardzo bardzo skuteczna. Najpierw chodziłam do P.Pacześniowkiej na nfz, ale niestety cofnięto kontrakt na ul. Powstańców i chodziłam z synem prywatnie, ta sama jakość obsługi, Pani Czesława zawsze jest bardzo zaangażowana w pracę, oczywiście ćwiczenie w domu jest konieczne. Polecam wszystkim gorąco, bo na skutecznego logopedę w przedszkolu to często nie ma co liczyć. Polecam i pozdrawiam Panią Czesławę.

Opinia dodana przez: Marek2005 olaszpak

Centrum Wspomagania Rozwoju Persevere
Tadeusza Kościuszki 341
40-690 Katowice

Doskonały fachowiec, opiera się na wiedzy i doświadczeniu, prowadziła moją terapię bardzo skutecznie, aktualnie nie potrzebuję neurologopedy. Osoba otwarta na potrzeby pacjenta, motywuje do trudnych ćwiczeń, tłumaczy ich sens, szczegółowo odpowiada na pytania, zawsze daje ćwiczenia utrwalające. Do tego osoba o wysokiej kulturze. Dziękuję i polecam.

Opinia dodana przez: Marcin

Franciszkańska 57 lok. 1
40-728 Katowice

Panią Barbarę Wieczorek mogę z czystym sumieniem polecić jako wysoce kompetentnego i fantastycznego logopedę. Popatrzyła na dziecko całościowo, podeszła bardzo konkretnie i rzeczowo czego efektem jest brak problemów z wymową a tym samym brak problemów dydaktycznych. Dzięki Pani Basi Marta stała się dziewczynka bardziej otwartą i pewną siebie.
Jesteśmy z mężem szczęśliwi , że spotkaliśmy na swojej drodze tak wspaniałą i ciepłą osobę.

mgr Monika Hołda

Neurologopeda, Logopeda

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

polecam panią Monikę Hołda, otoczyła naszego synka fachową opieką, jest to bardzo ciepła i serdeczna osoba, niezwykle cierpliwa. Terapia naszego dziecka nie była i nadal nie jest łatwa, bo jest to dziecko z cechami autyzmu.

Uzyskaliśmy od tej pani duze wsparcie iwiele cennych rad.Terazszukamterapeuty integracjisensorycznej bo doradziła nam, że to też pomoże synkowi.Cieszę się, że ją spotkaliśmy i że nasze dziecko coraz więcej mówi i ma z nami lepszy kontakt. Polecam.

Opinia dodana przez: Agnieszka J.

Marzena Janik

Neurologopeda, Logopeda

Zadole 44a lok. 38
40-719 Katowice

Poznaliśmy Panią Marzenę w Ośrodku wczesnej interwencji, tam tez zorientowaliśmy się ze nas synek ma prawie plaska główkę i po 1,5 roku rehabilitacji i specjalnym masażu ma śliczna główkę i właśnie skończyliśmy ciesze się ze trafiliśmy na dobrego specjalistę i przemiła osobę, super podejście do dzieci i oddanie temu co się robi serdecznie pozdrawiam i polecam Ewa K

Opinia dodana przez: EWA

1-go Maja 110/4