Logopeda W Okolicach Kowalewo Pomorskie

Przychodnia lekarska
ul. Bema 37 a
87-720 Ciechocinek

Jest to logopeda godny polecenia. Jestem osobą po wylewie - stan mojej mowy pozostawiał wiele do życzenia, aż do momentu kiedy trafiłam do pani Czerwińskiej. Poświęciła mi tyle czasu ile trzeba - zawsze jest do dyspozycji, kiedy tego potrzebuję.Wiem, że dużo pracy i spotkań mnie czeka, ale są efekty. Moja mowa jest już wyraźna. Polecam panią Czerwińską.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
Waryńskiego 6
86-300 Grudziądz

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA PANI DOKTOR FACHOWO ZAJEŁA SIE MOIM SYNEM MA PODEJŚCIE DO PACJENTA POLECAM WSZYSTKIM

Opinia dodana przez: Izabela

ulica Stachonia 3/25
86-300 Grudziądz

Super doktorka. Życzyłabym sobie więcej tak oddanych, życzliwych, cierpliwych i kompetentnych lekarzy.

Opinia dodana przez: mama

Prywatny Gabinet Logopedyczny NEURO-LOGO
Węgrowo 4F
86-300 Grudziądz

Polecam terapię biofeedback u Pani Piwowarczyk. Już po 5 sesjach czułam, że mój problem się zmniejsza. Cieszę się, że w Grudziądzu jest taki gabinet.

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Osoba przyjazna i kompetentna.Gwarantuję sukces terapii.

Osoba przyjazna i kompetentna.Gwarantuję sukces terapii.

Prywatna praktyka logopedyczno-pedagogiczna
Głowackiego 12/13
87-100 Mokre, Toruń

Trafiliśmy do Pani magister już w desperacji. Nie oczekiwaliśmy cudów, ale dzięki systematycznej pracy udało się. Ciepała i profesjonalna osoba z miłym podejściem do dziecka

Opinia dodana przez: Jan

Patrycja Nocoń

Neurologopeda, Logopeda

Gabinet Logopedyczny
ul. Freytaga 4
87-100 Toruń

Droga Pani, po pierwsze warunkiem powodzenia każdej terapii, także logopedycznej, jest współpraca ze strony zarówno dziecka, jak i rodzica. Żaden logopeda nie będzie w stanie pracować z dzieckiem, które nie podejmuje współpracy, a takie sytuacje się zdarzają. Po drugie NIGDY żadnemu rodzicowi, także Pani, nie powiedziałam, że dziecko jest „nerwowe”, bo nie jest to pojęcie z zakresu logopedycznej diagnostyki, takich pojęć w swojej pracy nie używam. Po trzecie pierwsza wizyta w moim gabinecie zawsze trwa od 1 do 1,5 godz, nigdy krócej, bo właśnie tyle potrzebuję, by zdiagnozować dziecko i określić, czy jestem w stanie prowadzić terapię, czy nie. Kolejne wizyty trwają ok. 1 godz, nigdy krócej. Błędem w sztuce i nieuczciwością jest „ćwiczenie” z dzieckiem, które nie współpracuje, bowiem taka praca nie przyniesie żadnych efektów poza zubożeniem finansowym rodzica. Ponadto terapia w moim gabinecie nie polega, bo nie może polegać na – jak Pani to określiła – „grzecznym wykonywaniu poleceń”. Dziecko jest diagnozowane, a następnie poddawane terapii poprzez zróżnicowane i dostosowane do wieku, temperamentu, osobowości, formy zabaw, gry, pracę z komputerem i inne zajęcia. A edukacja rodzica jest równie ważna jak terapia mowy dziecka, bo to rodzic jest z dzieckiem na co dzień i jeśli nie będzie wiedział, jak postępować, terapia nie przyniesie efektów. Odpowiadam stanowczo na Pani opinię, gdyż nie ma w niej ani słowa prawdy, takie spotkanie, o jakim Pani pisze, nie miało miejsca w moim gabinecie, a Pani wprowadza w błąd innych rodziców. Jeśli się pisze negatywną o specjaliście opinię, to wypada się podpisać, bo nie ma się czego obawiać, skoro się pisze prawdę... a Pani tego nie uczyniła. To nieprawda, że w internecie można napisać tyle kłamstw, ile się chce. Życzę powodzenia w dalszej terapii, bo przecież najważniejsze zawsze jest dziecko. Patrycja Nocoń. I jeszcze informacja dla czytelnika : Niestety administrator strony wymaga uzupełnienia oceny specjalisty, więc, aby komentarz został opublikowany, muszę w punktach ocenić własną pracę. Patrycja Nocoń

Poradnia Logopedyczna Regionalny Szpital Specjalistyczny oraz Prywatny Gabinet
Rydgiera
86-300 Grudziądz

Bardzo polecam Panią Małgorzatę Byczyńską - konkretna, rzeczowa, bezpośrednia. Zauważa każdy szczegół, podchodzi holistycznie do problemu, niesamowicie kompetentna w temacie sensoryki i neurologopedii - chętnie dzieli się wiedzą, każdy przypadek potrafi rozłożyć na czynniki pierwsze i dostosować odpowiednią metodykę ćwiczeń. Do dzieci ma świetne podejście - umie zjednać, nawet oporowe dziecko! Przede wszystkim jest szczera w tym co robi i całkowicie zaangażowana. To człowiek nauki z pasją, który faktycznie chce pomóc dziecko i wesprzeć rodzica. Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Karolina

Łyskowskiego 11 lok. 10
87-100 Rubinkowo, Toruń

Miła i sympatyczna osoba z dobrymi kompetencjami. polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm

dr Agnieszka Hamerlińska-Latecka

Wizyty domowe, Psycholog