Logopeda Lubin

Przychodnia ODENT
Jana Pawłą II 82D/1
59-300 Lubin

Serdecznie polecam mgr Marzene Busz-Piekarska. Jest to bardzo dobry logopeda, kompetentny, ze świetnym podejściem do dzieci, a mogę to stwierdzić po zaledwie 1,5 miesięcznej terapii z moja córką. Zanim trafiłysmy do Pani Marzenki, moja córka uczeszczala na zajęcia logopedyczne od 3 roku życia, lecz po roku terapia nie przyniosła żadnych efektów. Milena miała bardzo duże zaburzenia mowy. Dopiero gdy trafilysmy pod skrzydła Pani mgr, już po zaledwie kilku spotkaniach widać ogromne postępy. Mileny mowa jest coraz bardziej zrozumiała. Mila bardzo polubila Panią Marzenke i chętnie chodzi na zajęcia. Otrzymuję od Pani mgr wskazówki, jak pracować z dzieckiem w domu.Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia u Pani Marzenki :-).

Opinia dodana przez: Iwona

centrum stymulacji rozwoju psychoruchowego
Orla 35 nr.2
59-300 Lubin

Nie zgadzam sie z ta opinia.uzyskalam duza pomoc.wskazano problem dziecka i gdzie dalej badac synka.z powodu malych finansow i tak moglam przychodzic na terapie.pozniej rowniez dzieki pomocy p.basi dostalam pieniazki na konto synka.polecam zangazowanie w pomoc p.basi.

Opinia dodana przez: ania

Logopedzi w mieście Lubin