Logopeda Lublin

20-109 Lublin

Doktor ma świetne podejście do dzieci, jest osobą pozytywną i uśmiechniętą. Moja córeczka bardzo lubi wykonywać ćwiczenia językowo z dr Sokołowską, nie ma obaw i płaczu przed wizytą. Widać efekty, lekarz zachęca dziecko do pracy, mobilizuje do ćwiczeń. Byłam w szoku gdy widziałam jak córeczka samodzielnie stara się korygować wymowę. Bardzo polecam doktor.

Profi-Med
ul. Nowowiejskiego 6i
Lublin

Polecam p.Justynę Brus Josik-jest bardzo dobrym logopeda.Dzięki niej mó syn nie ma problemów z poprawną mową i świetnie radzi sobie w szkole.

Fulmana 7 lok. 12
20-492 Lublin

Wspaniały, kompetentny specjalista z doskonałym podejściem do pacjenta. Profesjonalizm i duża wiedza. Według mnie zdecydowanie najlepszy logopeda w Lublinie

mgr Małgorzata Czachor

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Lublin

Najpierw doradzi, jeśli potrzebujesz. Potem zaczyna leczenie, polecam!

Najpierw doradzi, jeśli potrzebujesz. Potem zaczyna leczenie, polecam!

Opinia dodana przez: czarna209 czarna209

mgr Paulina Mandziak

Logopeda dziecięcy, Logopeda

20-109 Lublin

Sympatyczna Pani, skutecznie przeprowadza terapie oraz zajęcia. Widać u niej duże zaangażowanie w to co robi i poświęca każdemu tyle czasu ile potrzeba .

20-109 Lublin

Bardzo dobry psycholog z długim stażem .Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor jest osobą życiową i potrafi zrozumieć dany problem. Bardzo mi pomogła i jestem bardzo wdzięczna Pani dr za pomoc, wyrozumiałość i poradę. Polecam dr Kowalską- naprawdę warto skorzystać z porady lekarskiej właśnie u dr Kowalskiej.

Bursztynowa 21 lok. 34
20-576 Lublin