Filtruj terminy

Logopeda Myślenice

mgr Małgorzata Żarska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Gabinet Terapii Logopedyczno - Pedagogicznej "LOGOS OPTIMAL"
Senatorska 14
32-400 Myślenice

Fantastyczny specjalista z cudownym podejściem do dziecka, polecam wszystkim !!!
Pani Małgosia rewelacyjnie buduje więź z dzieckiem, mój synek nie chce rezygnować z zajęć nawet w wakacje pomimo tego , że na co dzień bywa niesfornym łobuziakiem i trudno namówić go do ćwiczeń ! Pani Małgosia daje też niesamowite wsparcie rodzicom. Szkoda ,że niewielu jest tak ciepłych, profesjonalnych i uczciwych ludzi.

Opinia dodana przez: Urszula

Gabinet Terapii Logopedycznej
Myślenice ul. Słowackiego 40a
32-400 Myślenice

Serdecznie polecam zajęcia u pani Pauliny, ponieważ prowadzone są w ciekawy sposób, w bardzo miłej atmosferze. Pani Paulina ma rewelacyjne podejście do dzieci, jest miła i przede wszystkim jej praca daje niesamowite rezultaty. Bardzo serdecznie polecam.

ulica Słowackiego 23
32-400 Myślenice

Dała bym za wszystko 5 ale takich logopedów chyba nie ma... Pani Halina potrafiła zrobić coś czego nie udało się dwóm poprzednim logopedom. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Barbara

Logopedzi w mieście Myślenice