Logopeda Poznań

Krystyna Błachnio

Kasprzaka 16 lok. 108
60-237 Poznań

pani błachnio (na dużą literę nie zasługuję) nie powinna ani uczyć ani leczyć. Wymaga od kogoś czegoś, czego sama nie posiada, uważając się za damusie, która pozjadała wszystkie rozumy. Obraża, krzyczy, wyzywa, poniża, znęca się psychicznie. Radzę się bardzo dobrze zastanowić, czy aby na pewno ktoś chce mieć z nią do czynienia... gdy pani Uczona powie, że Twój syn lub córka jest beznadziejna/y i że traci tylko niepotrzebnie czas. Oczywiście ...
Opinia dodana przez: anonim

mgr Magdalena Leszczuk-Rugała

Poznań

Przede wszystkim trafna diagnoza, indywidualne podejście, brak szufladkowania. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem, bez pośpiechu, z mega dużą cierpliwością.
Profesjonalizm u Pani Magdy widać po wiedzy jaką posiada - tzn. powiedziała jak karmić dziecko, jak się z nim komunikować (autyzm) i jakie badania zrobić, by terapia odniosła skutek. Badania potwierdziły wstępną diagnozę, karminie terapeutyczne poprawiło komfort syna, a wprowadzenie piktogramów do komunikacji okazało się strzałem w dziesiątkę!
Z niecierpliwością ...
Opinia dodana przez: Maciej

Monika Wiśniewska

Gabinet Logopedyczny
Ul. Błękitna 1/7
60-645 Poznań

wizyta już od 90
Świetna, bardzo kompetentna osoba w swoim zawodzie. Zajęcia są czystą przyjemnością. Z łatwością nawiązuje kontakt. Od razu potrafi zdiagnozować rodzaj zaburzenia mowy, a następnie zabrać się do wytężonej pracy. Wielkim atutem jest indywidualne podejście do każdego z pacjentów. Polecam z całego serca :) Dziękuje Pani Moniko!
Opinia dodana przez: Miś

mgr Barbara Opas-Ocalewska

Logopeda

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Wagrowska 6
61-369 Poznań

Daję 5/5 osoba ta podchodzi z zamiłowaniem do swojej pracy, moja mała mówi już duużo lepiej wyeliminowałyśmy najgorsze seplenienie ale ciągle chodzimy do pani doktor (też właśnie do certusa) na wizyty. Podejście do dzieci ma fantastyczne, jest mega ciepłą osobą i to co robi jest ewidentnie jest jej powołaniem.
Opinia dodana przez: Ania

Sylwia Jakus

Poznań

super podejście do maluchów.Córka uwielbia zajęcia z panią Sylwia

Teresa Dzikowska

Piękna 47
60-589 Poznań

Na forum -Dobry lekarz-chcialabym wypromować logopedę Pania Elżbietę Dzikowską,która swoim profesjonalizmem i kompetencją oraz miłym obyciem pomogła mi w krótkim czasie pozbyć się z problemu nękajacy mnie od bardzo długich lat.Aktualnie mam 57 lat i pozbyłam się wady wymowy w przeciągu 5 miesiecy.Nieprawidlowe wymawianie takich głosek jak ś,s,ć,c,sz,cz i ich dźwięcznych odpowiedników przysparzało mi nie lada kłopotu.Bardzo dobry aparat słuchowy,który noszę nie ułatwił innym ekspertom w tej dziedzinie w pozbyciu ...

Centrum Tomatis

Logopeda dziecięcy, Neurolog dziecięcy

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. ...

mgr Aneta Szymczak-Pawlak

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Gabinet logopedyczny Aneta Szymczak-Pawlak
Plewiska
Poznań

Polecam. Synek z utęsknieniem wyczekuje kolejnego spotkania z panią Anetą, efekty są widoczne pomimo krótkiego czasu uczęszczania na terapię
Opinia dodana przez: Gosia

Beata Wolnowska

Saperska 93
61-493 Poznań

Wspaniała osoba! Prowadzi mojego synka od roku- wcześniej byliśmy u kilku innych specjalistów ale żaden nie podszedł tak całościowo do problemu, jak Pani Beata.w końcu wiem, jak pracować z dzieckiem i widzę ogromne postępy.
polecam!
Joanna- mama Kuby

mgr Aneta Kiepiela-Koperek

Widłakowa 13/2
61-680 Poznań

bardzo dobra pani logopeda,nauczyła moją ośmioletnią córkę wymawiać poprawnie literkę R .Godna polecenia.

Logopedzi w Poznaniu