Logopeda Poznań

wizyta już od 90

Gabinet Logopedyczny
Ul. Błękitna 1/7
60-645 Poznań

Świetna, bardzo kompetentna osoba w swoim zawodzie. Zajęcia są czystą przyjemnością. Z łatwością nawiązuje kontakt. Od razu potrafi zdiagnozować rodzaj zaburzenia mowy, a następnie zabrać się do wytężonej pracy. Wielkim atutem jest indywidualne podejście do każdego z pacjentów. Polecam z całego serca :) Dziękuje Pani Moniko!
Opinia dodana przez: Miś

Piękna 47
60-589 Poznań

Na forum -Dobry lekarz-chcialabym wypromować logopedę Pania Elżbietę Dzikowską,która swoim profesjonalizmem i kompetencją oraz miłym obyciem pomogła mi w krótkim czasie pozbyć się z problemu nękajacy mnie od bardzo długich lat.Aktualnie mam 57 lat i pozbyłam się wady wymowy w przeciągu 5 miesiecy.Nieprawidlowe wymawianie takich głosek jak ś,s,ć,c,sz,cz i ich dźwięcznych odpowiedników przysparzało mi nie lada kłopotu.Bardzo dobry aparat słuchowy,który noszę nie ułatwił innym ekspertom w tej dziedzinie w pozbyciu ...

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Wagrowska 6
61-369 Poznań

Daję 5/5 osoba ta podchodzi z zamiłowaniem do swojej pracy, moja mała mówi już duużo lepiej wyeliminowałyśmy najgorsze seplenienie ale ciągle chodzimy do pani doktor (też właśnie do certusa) na wizyty. Podejście do dzieci ma fantastyczne, jest mega ciepłą osobą i to co robi jest ewidentnie jest jej powołaniem.
Opinia dodana przez: Ania

Sylwia Jakus

Poznań

super podejście do maluchów.Córka uwielbia zajęcia z panią Sylwia

mgr Aneta Szymczak-Pawlak

Gabinet logopedyczny Aneta Szymczak-Pawlak
Plewiska
Poznań

Polecam. Synek z utęsknieniem wyczekuje kolejnego spotkania z panią Anetą, efekty są widoczne pomimo krótkiego czasu uczęszczania na terapię
Opinia dodana przez: Gosia

Beata Wolnowska

Saperska 93
61-493 Poznań

Wspaniała osoba! Prowadzi mojego synka od roku- wcześniej byliśmy u kilku innych specjalistów ale żaden nie podszedł tak całościowo do problemu, jak Pani Beata.w końcu wiem, jak pracować z dzieckiem i widzę ogromne postępy.
polecam!
Joanna- mama Kuby

NZOZ Centrum Medyczne WAL MED S.C.
Łowmiańskiego 18
60-685 Poznań

-badanie mowy oraz diagnoza logopedyczna dzieci od 2 r.ż.
-indywidualnie dobrana terapia wad mowy i wymowy
-terapia opóźnionego rozwoju mowy
-ćwiczenia poprawnej dykcji dla dzieci , młodzieży oraz dorosłych

Poznań

Bardzo ciepła i miła Pani. Przyjaciel Dziecka. Potrafi słuchać i dobrze doradzić. Ma wiele spokoju i cierpliwosci. W swojej profesji bardzo kompetentna. Zajęcia z moim dzieckiem są bardzo ciekawe. Mój syn bardzo lubi zajęcia z Panią logopedą i już nie może się doczekać następnych. Pracuje wszechstronne. Bardzo polecam prawdziwego Logopedę.

Ozimina 16
61-664 Poznań

Jesteśmy zachwyceni Panią Agatą, szczególnie synek. Na pierwszej wizycie widać było efekty.

os. Wichrowe Wzgórze 27 lok. 34
61-697 Poznań

Wspaniała ciepła kobieta i fochowiec w jednym. Przyjaciel dzieci - polecam każdemu kto potzrebuje fachowej opieki nad dzieckiem!
Opinia dodana przez: KARINA_

Logopedzi w Poznaniu