Logopeda Radom

Logozając
Goszczewicka 15
26-600 Radom

Mój syn ma prawie cztery latka. Jeszcze do niedawna prawie nic nie mówił, trochę po swojemu, ale nie wypowiadał nawet w miarę poprawnie żadnego wyrazu. Na początku poszliśmy do poradni psychologiczno pedagogicznej. Tam dostaliśmy kilka rysunków i logopedka kazała nam ćwiczyć i przyjść za miesiąc. Tragedia, bo zupełnie nie widziałam co mam ćwiczyć i jak. Pediatra nas uspokajała, że u różnych dzieci mowa pojawia się w innym czasie i syn może mieć nawet cztery latka jak zacznie nagle mówić. Mnie to jednak nie uspokajało. Od ok. czterech miesięcy jest pod opieką pani Ani. Jak się okazało podczas badania, nawet powtarzanie samogłosek szło mu opornie. Byłam załamana. A dziecko słuch ma bardzo dobry, bo kazała nam to sprawdzić w pierwszej kolejności. Teraz syn mówi coraz więcej, zaczyna powtarzać konkretne wyrazy, jego zdania wreszcie nabierają sensu. Jestem bardzo zadowolona. Na każdych zajęciach moje dziecko ma masaż, różne ćwiczenia, także w formie zabawy. Terapia trwa ok. godzinę, czas leci strasznie szybko.

Świetne podejście do dzieci, zaangażowana mocno w ćwiczenia, kreatywny specjalista ds.wad wymowy, polecam wizyty u Pani Kasi

Opinia dodana przez: Anna

Anita Pęksyk-Sokalska

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Aeskulap
Krakowska 5/7
26-610 Radom

Pani mgr w sposób indywidualny podchodzi do każdego dziecka jak i osoby dorosłej. Wkłada dużo serca w terapię. Dzieci ja uwielbiają tak jak mój syn:)

Cicha 2/4 lok. 204

mgr Kalina Witek