Logopeda W Okolicach Rudnik Nad Sanem

Monika Dźwięga

Przychodnia Specjalistyczna Nr 2
Al. Jana Pawła II 25
37-450 Stalowa Wola

jest naprawdę dobra! świetne podejście, sympatyczna, uprzejma, bardzo dobry fachowiec! efekty pracy są ewidentnie widoczne!

mgr Beata Naklicka

Terapia Logopedyczno - Pedagogiczna
Św. Marcina 22 F
35-330 Rzeszów

Osoba bardzo kompetentna, odpowiedzialna, sumienna i kreatywna. Ma świetne podejście do dzieci- moje dziecko nie może wręcz doczekać się kolejnych zajęć. Jest zawsze przygotowana do każdego spotkania, widać że dostosowuje zadania tak aby dziecko na każdych zajęciach robiło postępy. Zadania i ćwiczenia nie są powtarzane tylko cały czas jest coś nowego, nie tak jak w poprzednim gabinecie gdzie przerabiane było w kółko to samo. Naprawdę polecam, wreszcie widzę rezultaty terapii!

mgr Wioletta Lewicka-Stępień

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Prywatny Gabinet Logopedyczny "GłosKa"
ul.Ożarowska 15
27-600 Sandomierz

Logopeda pierwsza klasa, bardzo mi pomogła z pracy z moim dzieckiem. Jest nie tylko śliczna, co w przypadku dzieci jest ważną sprawą, ale przede wszystkim bardzo kompetentną osobą. Dzięki niej moje dziecko lubi mówić. Bardzo dziękuje i najserdeczniej polecam wszystkim!

mgr Alina Woźny

Al. J. Piłsudskiego 31/120
35-074 Rzeszów

Bardzo dobry logopeda oddany swojej pracy - pacjętowi... ma podejście do dzieci.Pomogła mojemu dziecku polecam

Gabinet diagnozy i terapii logopedycznej Kiliańska Justyna
Ożarowska 23
27-600 Sandomierz

Polecam z pełnym przekonaniem przesympatyczną, doskonałą w swoim fachu Panią Justynę Kiliańską.Poza ogromem pracy i zaangażowania, jakie wkłada w pomoc małemu pacjentowi, zaraża go ponadto uśmiechem i pozytywną energią. Profesjonalistka jakich mało!

Opinia dodana przez: Karolina

NZOZ KAMED
1 Sierpnia 12
37-450 Stalowa Wola

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Gabinet Logopedyczny Anna Grabias
ul. Lubelska 10
Biłgoraj

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z logopedą. Pani Anna Grabias jest bardzo uprzejmą , miłą i cierpliwą osobą. Dokładnie wyjaśniła mi na czym polega moja wada wymowy oraz przedstawiła skuteczną metodę wyleczenia jej. Serdecznie polecał Panią Grabias osobom nieco starszym, które pragną poprawić swoją wymowę. Ja dzięki pomocą logopedy nauczyłam się wymawiać głoskę " R" w wieku 19 lat. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Annie za poświęcony czas i wiedzę.

Sieniawa

Mam bardzo pozytywne zdanie o Pni Marii jako o osobie i lekarzu. Moje dziecko zrobiło wyraźne postępy po terapii z Panią Marią, więc mogę ją polecić.

mgr Barbara Łukasz

Gabinet Logopedyczny Barbara Łukasz
Wita Stwosza 39
35-114 Rzeszów

warto udać sie do tego logopedy, pierwsze efekty leczenia były u dziecka dość szybko, teraz juz jest po problemie, polecam

Opinia dodana przez: Aga

Zakład Pielegnacyjno-Opiekuńczy