Filtruj terminy

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

GraS
Arztowskiego
Tychy

Pani Sabina to prawdziwy lekarz z powolania, poswiecila nam wiele godzin w tym swojego czasu wolnego za naprawde niewielkie pieniadze. Pani Sabina naprawde stara sie pomoc, wysluchuje obawy i je rozwiewa, motywuje do pracy. Goraco polecam kazdemu rodzicowi, ktory ma jakies problemy z dzieckiem.
Opinia dodana przez: Andzelika

mgr Kamila Czarnik

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach
Tychy

Świetny specjalista. Bardzo dokładnie bada i tłumaczy rodzicom. Indywidualne podchodzi do pacjenta. Bardzo miła i z świetnym podejściem do dzieci. Pomogła naszej córci. Dziękujemy i polecamy w 100%.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Neurologopeda
                                       mgr Beata Braszczok

mgr Beata Braszczok

Neurologopeda, Terapeuta

SŁOWO - gabineto logopedyczno - terapeutyczny
Nad Jeziorem 15
Tychy

Niesamowita cierpliwość oraz rzetelność. Doskonały instruktaż dla rodzica i zmotywowanie dziecka, które łatwe we współpracy nie było. Szczerze polecam.

mgr Agnieszka Stasica

Logopeda

Gabinet logopedyczny
Świerzego 8 43-100 tychy
43-100 Tychy

u pani Agnieszki byłam z niespełna3l córką,poiewaz nie chciała mówic a mnie to martwiło. PO 1 wizycie juz co ruszyło,po 2 zaczeła mowic zdaniami...jestem bardzo zadowolna bo p.Agnieszka ma swietne podejscie do dziecka moja córka zaczeła mówic,obecnie ma 4,5 roku,mowi juz jak dorosła,takie zdania buduje.. i zalrzy mi by znow isc do p.Agnieszki z młodsza córka poniewaz mam ten sam problem co ze strasz.a,młodsza ma 2li3miesiace i mowio mniej niz ...